Bezpečnosť je spôsob dokonalého života

Bezpečnosť na pracovisku je dôležitá. Viete, že implementácia efektívneho bezpečnostného programu pre vaše pracovisko je jedným z najlepších rozhodnutí, ktoré spoločnosť môže urobiť, a to ako pre svojich zamestnancov, tak aj pre všetky ostatné línie. S nami sa môžete pozrieť na hlavné dôvody, pre ktoré je jej dodržiavanie je viac než nutné.

Pocit bezpečia je na nezaplatenie

Je to jedna z najzákladnejších ľudských potrieb, ktoré pre svoj život potrebujete. Ak vám z čau na čas urobia v práci školenie a nutnú kontrolu hasiacich prístrojov, môžete byť len vďační. Ideálne podmienky má dnes v práci naozaj len hŕstka šťastlivcov. Okrem toho vám správne riadené bezpečnostné programy zaisťujú, že manažment na seba prenáša bezpečnosť, čím vytvára skvelú kultúru, v ktorej sa každý cíti spokojne.

Pomôže vám získať dobré meno

Aj to je jeden z dôvodov, ktoré by mali rozhodovať o dodržiavaní všetkých bezpečnostných predpisov vo vašej firme. Nie len, že si udržíte svojich zamestnancov, no získate oveľa viac klientely z okolitého prostredia. Klienti uprednostňujú spoločnosti, ktoré sú na tom s bezpečnosťou naozaj veľmi dobre, pretože tu nehrozia žiadne prestoje a spomalenie výrobného procesu v dôsledku zbytočných incidentov a úrazov.

„Myslite na bezpečnosť, nemôže vám to ublížiť“

V oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci by ste nemali robiť žiadne kompromisy. Ide o vaše zdravie a život, ktorý si nekúpite nikde inde a “náhradné” dielce sa zháňajú tiež veľmi ťažko. Nie je to náhoda, ktorá by sa mala stať doplnkom vášho spokojného života. Je to vaša povinnosť, postaviť sa k spôsobu života zodpovedne a s ohľadom na svoje okolie. Len tak sa vyhnete nepríjemným udalostiam, ktoré zmenia niekedy úplne všetko.

Zdroj: http://www.pyroboss.sk/opp/kontroly-a-zabezpecenie-oprav

Zdroj fotografie v článku: amazonaws.com

Zdroj titulnej fotografie: apia.org.nz

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?