Technológie, s ktorými by ste mali vedieť
pracovať v každom odvetví

Ak sa snažíte sledovať novinky o vzrušujúcich technologických trendoch, ako je umelá inteligencia, potom si asi uvedomujete, že sú to novodobé nástroje, meniace spôsob, akým pracujeme a komunikujeme s ostatnými.

V skutočnosti, keď sa veci ako strojové učenie a dotykový obchod stávajú čoraz obľúbenejšími v každom odvetví, od bankovníctva až po zdravotnú starostlivosť, sa aj iná technológia snaží priniesť revolúciu v spôsobe, akým podnikáme.

Vďaka týmto trendom sme nútení spozornieť, aby sme sa vedeli prispôsobiť tým najzákladnejším vlastnostiam ľudskej spoločnosti. K nim patrí ovládanie niekoľkých dôležitých vecí, ktoré sa dnes požadujú takmer v každom jednom odvetví.

Dotknite sa obchodu

Obchodného “ducha” v sebe všetci nemáme, no dnešná spoločnosť si to vyžaduje. V tomto prípade ale nejde ani tak o obchodné zručnosti a schopnosť niekoho presvedčiť na uzatvorenie kúpnej zmluvy.

Reč je o schopnosti kúpiť všetko, čo chcete s dotykom jedného prsta, čo mohlo pred niekoľkými rokmi vyzerať ako fantázia, ale teraz je to realita. Ide o zlúčenie technológie dotykovej obrazovky s jedným kliknutím na uskutočnenie celého nákupu.  Takýto obchod umožňuje spotrebiteľom nakupovať tovar, ktorý prešiel cestou váženia na výkonnej plošinovej váhe až k nim domov z ich mobilných zariadení. Takýto spôsob predaja narástol podľa eComerce až o 150 %, čo je viac než by ste očakávali.

Tri najdôležitejšie písmená súčasnosti

World Wide Web v preklade svetová rozsiahla sieť alebo celosvetová sieť, na ktorú sú napojení všetci užívatelia v jednom okamihu. Bez ohľadu na ich vek, pohlavie, postavenie a právnu formu. Využíva ju naozaj každý z nás. Stáva sa neoddeliteľnou súčasťou našej existencie a v podstate by sa dal internet prirovnať aj na základe svojich výhod a funkcií k elektrickej energii.

Aký to bude mať vplyv na vaše schopnosti? Závisí to od odvetvia. Napríklad pre tých, ktorí pracujú v oblasti marketingu, reklamy, médií alebo podnikového riadenia, by internet mohol poskytnúť množstvo informácií o tom, ako spotrebitelia spolupracujú s produktmi, či sledovaním ich interakcie s digitálnymi zariadeniami. Na druhej strane by tieto údaje mohli byť použité na optimalizáciu marketingových kampaní a skúseností používateľov. Zdroj šírenia informácií, nadväzovania kontaktov a komunikácie, kde vzdialenosť nezohráva žiadnu významnú úlohu.

Kognitívne technológie

Kognitívna, rozumová a poznávacia technológia je dôležitá rovnako ako strojové učenie a virtuálna realita V ich kombinácii sa dokážu automatizovať a optimalizovať množstvá úloh, ktoré predtým robili ľudia, vrátane určitých aspektov účtovníctva a analýzy. Ide o vytvorenie špeciálnych programov a systémov, ktoré dokážu nahradiť niektoré základné funkcie a schopnosti človeka. Na nás potom zostáva ich dokonale ovládať.

Vidíte, že s rozvíjajúcimi sa technológiami, ktoré menia charakter profesionálnych odvetví, vrátane bankovníctva, zdravotnej starostlivosti a vzdelávania, vám ich znalosť umožní lepšie porozumieť vybranému odvetviu a urobiť z vás konkurencieschopnejšieho kandidáta.

Zdroj: http://vahy-obchod.sk/plosinove-vahy

Zdroj fotografie v článku: media.licdn.com

Zdroj titulnej fotografie: yibada.com

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?