Výrobný manažment 2017

Čo je Výrobný manažment?

Čo je Výrobný manažment?

Konferencia organizovaná spoločnosťou IPA Slovakia sa už siedmy rok koná v Žiline. Dvojdňová akcia spája 200 riaditeľov, výrobných riaditeľov a manažérov, ktorí sa prídu učiť a inšpirovať od rečníkov aj medzi sebou navzájom.

Na výbere rečníkov sme si dali aj tento rok veľmi záležať, aby vám predstavili ich jedinečnú kultúru, dynamické stratégie, chuť riskovať, padať a opäť riskovať. Konferencia je miestom obohacovania vzájomných vzťahov a nových obchodných partnerstiev, aby ste sa lepšie pripravili na svoje osobné aj profesné výzvy. Večer je spestrený vždy iným netradičným programom a neformálnou diskusiou.

Konferencia sa bude konať 25. – 26. 10. 2017 v hoteli Holiday Inn v Žiline.

Pozrite si priebeh minulého ročníka podujatia v skratke tu:

Rečníci:

Na súčasnej pozícii pôsobí od roku 2009. O úspechu značky Zetor svedčia mnohé ocenenia a export do 136 krajín po dobu jej existencie od roku 1946. Zároveň sú prvou firmou na svete, ktorá do traktorov začala montovať bezpečnostnú kabínu.

Držiteľka ocenenia Mladý manažérsky talent v súťaži Manažér roka za rok 2014. Pod jej vedením získalo HESTEGO v Juhomoravskom kraji ocenenie Firma roka a Zodpovedná firma. Firma expandovala do zahraničia a založila dcérske spoločnosti v Rusku, Číne a v Nemecku.

Kouč Kata, ktorý vedie manažérov pri riadení zmien a zavádzaní kultúry neustáleho zlepšovania. So svojím manažmentom v závode Festool zaviedol neustále zlepšovanie ako každodennú rutinu naprieč všetkými procesmi a oblasťami závodu.

Toyota KATA 2-nd Couch s mnohými skúsenosťami pri úspechoch a úskaliach zavádzania Kata. Spoločnosť Leoni, výrobca káblových zostáv a komponentov pre automobily svetových značiek, sa nachádza na popredných miestach v rôznych rebríčkoch zostavovaných Trendom.

Zodpovedný za riadenie výrobných divízií, logistiky a plánovanie. Jeho srdcovou záležitosťou sú informačné a riadiace systémy. Zastáva názor, že čo nevie merať, nemôže riadiť a zodpovedajúcim spôsobom spolu so svojimi kolegami nastavuje interné procesy.

O ďalších rečníkov si môžete prečítať na oficiálnej stránke podujatia  TU: 

Registráciu na podujatie môžete vykonať na nasledovnom odkaze TU:

Môžete využiť špeciálnu akciu len pre čitateľov portálu Prepriemysel:

Ak do poznámky pri registrácii uvediete kód prepriemysel získate dodatočné zľavu vo výške 280 EUR pri kúpe 2 lístkov.

 

Zdroj: IPA Slovakia s.r.o.

[TheChamp-Sharing]

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?