Výrobný manažment 2017

Čo je Výrobný manažment?

Čo je Výrobný manažment?

Konferencia organizovaná spoločnosťou IPA Slovakia sa už siedmy rok koná v Žiline. Dvojdňová akcia spája 200 riaditeľov, výrobných riaditeľov a manažérov, ktorí sa prídu učiť a inšpirovať od rečníkov aj medzi sebou navzájom.

Na výbere rečníkov sme si dali aj tento rok veľmi záležať, aby vám predstavili ich jedinečnú kultúru, dynamické stratégie, chuť riskovať, padať a opäť riskovať. Konferencia je miestom obohacovania vzájomných vzťahov a nových obchodných partnerstiev, aby ste sa lepšie pripravili na svoje osobné aj profesné výzvy. Večer je spestrený vždy iným netradičným programom a neformálnou diskusiou.

Konferencia sa bude konať 25. – 26. 10. 2017 v hoteli Holiday Inn v Žiline.

Pozrite si priebeh minulého ročníka podujatia v skratke tu:

Rečníci:

Na súčasnej pozícii pôsobí od roku 2009. O úspechu značky Zetor svedčia mnohé ocenenia a export do 136 krajín po dobu jej existencie od roku 1946. Zároveň sú prvou firmou na svete, ktorá do traktorov začala montovať bezpečnostnú kabínu.

Držiteľka ocenenia Mladý manažérsky talent v súťaži Manažér roka za rok 2014. Pod jej vedením získalo HESTEGO v Juhomoravskom kraji ocenenie Firma roka a Zodpovedná firma. Firma expandovala do zahraničia a založila dcérske spoločnosti v Rusku, Číne a v Nemecku.

Kouč Kata, ktorý vedie manažérov pri riadení zmien a zavádzaní kultúry neustáleho zlepšovania. So svojím manažmentom v závode Festool zaviedol neustále zlepšovanie ako každodennú rutinu naprieč všetkými procesmi a oblasťami závodu.

Toyota KATA 2-nd Couch s mnohými skúsenosťami pri úspechoch a úskaliach zavádzania Kata. Spoločnosť Leoni, výrobca káblových zostáv a komponentov pre automobily svetových značiek, sa nachádza na popredných miestach v rôznych rebríčkoch zostavovaných Trendom.

Zodpovedný za riadenie výrobných divízií, logistiky a plánovanie. Jeho srdcovou záležitosťou sú informačné a riadiace systémy. Zastáva názor, že čo nevie merať, nemôže riadiť a zodpovedajúcim spôsobom spolu so svojimi kolegami nastavuje interné procesy.

O ďalších rečníkov si môžete prečítať na oficiálnej stránke podujatia  TU: 

Registráciu na podujatie môžete vykonať na nasledovnom odkaze TU:

Môžete využiť špeciálnu akciu len pre čitateľov portálu Prepriemysel:

Ak do poznámky pri registrácii uvediete kód prepriemysel získate dodatočné zľavu vo výške 280 EUR pri kúpe 2 lístkov.

 

Zdroj: IPA Slovakia s.r.o.

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

  •  
  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona. Ochrana osobných údajov 

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?

Chyba v texte

Nasledujúci text bude odoslaný našim redaktorom: