MYSLÍME
ONLINE.

„Veríme, že internet je budúcnosť časopisov.“

Výhody oproti tlačenej verzii:

Aktuálnosť

Vaše články dokážete zverejniť prakticky okamžite.

Rýchla odozva

Čitatelia komentujú články v reálnom čase.

Interaktívny obsah

Články môžete obohacovať o rôzne videá alebo rozsiahle fotografické galérie.

Zacielenie

Môžete osloviť potenciálnych zákazníkov výberom vašej cieľovej skupiny z konkrétnych miest alebo krajín.

Meratelnosť

Dokážete sledovať čitateľnosť každého príspevku a máte prehľad o tom, čo ľudí zaujíma.

Cena

Za rovnakú sumu viete osloviť podstatne vyšší počet čitateľov.

O NÁS

robot-sediaci2

Počas pôsobenia nášho portálu od roku 2015 sme výrazne rozšírili náš tím a portfólio ponúkaných služieb. V súčasnosti je Prepriemysel internetové spravodajstvo a digitálna mediálna agentúra.

Mediálna agentúra

Ponúkame online marketingové služby na jednom mieste, čo zahŕňa tvorbu profesionálnych webových stránok, nastavenie SEO, PPC kampaní, založenie a správu sociálnych sietí a tvorbu prezentačných alebo produktových videí.

Viac o našich službách si môžete prečítať na podstránke komplexná marketingová podpora.

Spravodajstvo

Veríme, že internet je budúcnosť časopisov a jeden taký sme priniesli aj do priemyslu. Zameriavame sa prevažne na strojárstvo, automobilový priemysel a energetiku. Avšak publikujeme aj články o robotike, elektromobiloch a aditívnej výrobe.

Našou víziou je pomáhať priemyselným spoločnostiam, aby sa zviditeľnili na internete.

Celá ponuka

Ponúkame nekompromisnú kvalitu služieb

Rýchlo reagujeme na Vaše požiadavky

Máme nadšený tím odborníkov

Prispôsobíme Vám služby presne na mieru

ČLENOVIA TÍMU

Andrej Krajčovič (SEO Specialist)

Ing. Andrej Krajčovič
Marketing Manager

V minulosti pracoval v spoločnosti CEIT (Central European Institute of Technology) ako marketingový špecialista. Spolu s týždenníkom TREND organizoval konferencie ako Digitálny podnik, Národné fórum produktivity a Lean manažment s viac ako 200 účastníkmi v Žiline a Košiciach. Súčasne sa venuje online marketingu a spolupracuje s viacerými marketingovými agentúrami. S dlhoročným kolegom Petrom Štěpánkom založili priemyselné internetové spravodajstvo prepriemysel.sk.

andrejkrajcovic@prepriemysel.sk |  Andrej Krajčovič |  + 421 902 920 889

Ing. Petr Štěpánek
Šéfredaktor

Je spoluzakladateľom prepriemysel.sk a jeho hlavnou náplňou je manažovanie tímu ľudí zabezpečujúcich fungovanie portálu a komunikácia s klientmi. Má niekoľkoročné skúsenosti z praxe ako vývojový konštruktér lisovacích nástrojov a vstrekovacích foriem v spoločnosti Gevorkyan, s.r.o. Taktiež pôsobil na pozícii Asistent výrobného manažéra. Technický background položil základy pre ďalšie smerovanie Prepriemysel. “Neustále hľadám win-win riešenia s našimi klientmi a partnermi, pretože verím, že spolu dosiahneme viac.”

redakcia@prepriemysel.sk |    Petr Štěpánek |  + 421 949 263 305 

Petr Štěpánek

Mgr. Veronika Maťúšová
Profesionálna prekladateľka a tlmočníčka

Dôležitá členka tímu prepriemysel, ktorá pripravené články od nášho šéfredaktora ďalej spracuje a preloží do anglického alebo francúzskeho jazyka. Študovala prekladateľstvo a tlmočníctvo anglického a francúzskeho jazyka na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Je aj dvojnásobnou držiteľkou 2. miesta v súťaži Prekladateľská univerziáda. Sme na ňu právom hrdí.

Dárius Polák
Redaktor

Freelancer, nadšenec pre elektromobilitu a technológiu všeobecne. V rámci Prepriemysel.sk pracuje ako externý redaktor. Aktívne sa venuje správe sociálnych sietí a profesionálnej tvorbe obsahu aj v anglickom jazyku. Má silné technické zázemie, v minulosti pracoval aj pre portál Startitup.sk.

redakcia@prepriemysel.sk   Dárius Polák

Lukáš Marcely
Kameraman

Kameraman a fotograf, ktorý sa hneď po strednej škole vybral do sveta, aby mohol začať kariéru ako filmograf. Primárny ciel odchodu do zahraničia bolo nadobudnutie financií, ktoré poslúžili na investovanie do filmovej techniky, zlepšenie jazykových schopností a taktiež získaní skúseností. Filmuje hlavne cestovateľské a športové videá v profesionálnej 4K kvalite, ktoré sú voľne prístupné na jeho YouTube kanáli. U nás v redakcií filmuje a fotografuje zábery zo spoločností, podujatí a služobných ciest. Jeho práca je aj jeho koníčkom a napĺňa ho.

  redakcia@prepriemysel.sk

Dominika Kaľavský
Redaktor a SEO špecialista

študent Fakulty manažmentu na Prešovskej univerzite, kde študuje odbor marketing. V PrePriemysel.sk zastáva rolu SEO špecialistu a redaktora. Aktívne sa zaujíma o autá a elektromobilitu.

redakcia@prepriemysel.sk

Dominik Kaľavský
Lucia Blašková

Ing. Lucia Blašková
Fotografka

Nadšená fotografka, ktorá sa venuje rôznym žánrom fotografie. Od fotografovania prírody, ku ktorému sa dostala počas štúdia na vysokej škole, sa postupne zameriava na fotenie profesionálnych portrétov, eventov a produktov.

  redakcia@prepriemysel.sk

Peter Hanzes
Tvorba animácií, úprava videí

Zaoberá sa úpravou a strihom profesionálnych videí a tvorbe animácií. Jeho skúsenosti mu umožňujú vyhovieť našim klientom aj pri tých najnáročnejších požiadavkách. Spracovanie vníma aj z pozície firmy a aj diváka a preto sú jeho výsledky presvedčivé.

redakcia@prepriemysel.sk

Peter-Hanzes Prepriemysel

Často kladené otázky

Spravodajský portál prepriemysel.sk je online mediálna agentúra a priemyselné spravodajstvo, určené pre čitateľov z priemyslu, ktorí sa chcú dozvedieť aktuálne a originálne novinky zo strojárstva, automobilového priemyslu a energetiky.  Publikujeme aj články o robotike, elektromobiloch a aditívnej výrobe.

Takmer denne pridávame obsah aj na naše sociálne siete. Okrem toho, že našim hlavným cieľom je bezplatne informovať čitateľov o aktuálnych a originálnych článkoch z priemyslu, ponúkame online marketingové služby na jednom mieste. To zahŕňa tvorbu profesionálnych webových stránok, nastavenie SEOPPC kampaní, založenie a správu sociálnych sietí a tvorbu prezentačných alebo produktových videí.

Viac o našich službách si môžete prečítať na stránke komplexná marketingová podpora.

Ak ešte len uvažujete o napísaní článku, môžeme pricestovať priamo k Vám do firmy napísať originálny článok z nezávislého pohľadu.

Ak už máte pripravený text, s ktorým ste spokojní, môžete nám ho odoslať do redakcie na e-mail prepriemysel@redakcia.sk (obvykle článok publikujeme do 24 hodín).

Ponúkame aj dodatočnú formu online propagácie prostredníctvom Google AdWords (bannery alebo kľúčové slová) alebo sociálnych sietí.

Viac o službách si môžete prečítať na podstránke komplexná marketingová podpora.

Ponúkame online marketingové služby na jednom mieste, čo zahŕňa tvorbu profesionálnych webových stránok, nastavenie SEOPPC kampaní, založenie a správu sociálnych sietí a tvorbu prezentačných alebo produktových videí.

Ďalej ponúkame reklamné miesto vo forme bannerov a PR článkov priamo na našom portáli Prepriemysel.sk alebo sesterských portáloch Elepedia.sk a Elepedia.com.

Kompletný prehľad služieb si môžete prečítať na podstránke komplexná marketingová podpora.

Sme mladý tím nadšených ľudí z odborov, ktoré sa vhodne dopĺňajú. Od konkurencie nás odlišuje hlavne to, že sa špecializujeme a využívame moderné spôsoby propagácie. Sme pripravení na veľké projekty, máme radi výzvy a snažíme sa veci zjednodušovať. Robíme veci moderne a radi sa učíme všetkému novému.

Sme nesmierne hrdí na to, že pre každého člena nášho tímu je práca potešením. Aj preto svoju prácu robí každý z nás maximálne kvalitne a naplno a radi by sme vám ponúkli férovú a obojstranne výhodnú spoluprácu.

Nech za nás nehovoria slová, ale výsledky, budeme radi ak si prečítate referencie našich partnerov a klientov na stránke nižšie.

Referencie:

Kontakt

Oddelenie redakcie a  predaja

redakcia@prepriemysel.sk

Sem prosím smerujte svoje otázky ohľadne mediálnych partnerstiev, dopytu našich služieb  a HR.


Oddelenie marketingu

marketing@prepriemysel.sk

Sem prosím smerujte svoje otázky ohľadne technických riešení našich služieb a technickej podpory.


Poľná 100
Banská Bystrica
Slovensko


IČO: 50636286
DIČ: 1120600789
Nie sme platitelia DPH


Telefonický kontakt: +421 949 263 305

Sledujte nás na fb

Log in with your credentials

Forgot your details?

Chyba v texte

Nasledujúci text bude odoslaný našim redaktorom: