MYSLÍME
ONLINE.

„Veríme, že internet je budúcnosť časopisov.“

Výhody oproti tlačenej verzii:

Aktuálnosť

Vaše články dokážete zverejniť prakticky okamžite.

Rýchla odozva

Čitatelia komentujú články v reálnom čase.

Interaktívny obsah

Články môžete obohacovať o rôzne videá alebo rozsiahle fotografické galérie.

Zacielenie

Môžete osloviť potenciálnych zákazníkov výberom vašej cieľovej skupiny z konkrétnych miest alebo krajín.

Meratelnosť

Dokážete sledovať čitateľnosť každého príspevku a máte prehľad o tom, čo ľudí zaujíma.

Cena

Za rovnakú sumu viete osloviť podstatne vyšší počet čitateľov.

O NÁS

robot-sediaci2

Počas pôsobenia nášho portálu od roku 2015 sme výrazne rozšírili náš tím a portfólio ponúkaných služieb. V súčasnosti je Prepriemysel internetové spravodajstvo a digitálna mediálna agentúra.

Mediálna agentúra

Ponúkame online marketingové služby na jednom mieste, čo zahŕňa tvorbu profesionálnych webových stránok, nastavenie SEO, PPC kampaní, založenie a správu sociálnych sietí a tvorbu prezentačných alebo produktových videí.

Viac o našich službách si môžete prečítať na podstránke komplexná marketingová podpora.

Spravodajstvo

Veríme, že internet je budúcnosť časopisov a jeden taký sme priniesli aj do priemyslu. Zameriavame sa prevažne na strojárstvo, automobilový priemysel a energetiku. Avšak publikujeme aj články o robotike, elektromobiloch a aditívnej výrobe.

Našou víziou je pomáhať priemyselným spoločnostiam, aby sa zviditeľnili na internete.

Celá ponuka

Ponúkame nekompromisnú kvalitu služieb

Rýchlo reagujeme na Vaše požiadavky

Máme nadšený tím odborníkov

Prispôsobíme Vám služby presne na mieru

Často kladené otázky

Spravodajský portál prepriemysel.sk je online mediálna agentúra a priemyselné spravodajstvo, určené pre čitateľov z priemyslu, ktorí sa chcú dozvedieť aktuálne a originálne novinky zo strojárstva, automobilového priemyslu a energetiky.  Publikujeme aj články o robotike, elektromobiloch a aditívnej výrobe.

Takmer denne pridávame obsah aj na naše sociálne siete. Okrem toho, že našim hlavným cieľom je bezplatne informovať čitateľov o aktuálnych a originálnych článkoch z priemyslu, ponúkame online marketingové služby na jednom mieste. To zahŕňa tvorbu profesionálnych webových stránok, nastavenie SEOPPC kampaní, založenie a správu sociálnych sietí a tvorbu prezentačných alebo produktových videí.

Viac o našich službách si môžete prečítať na stránke komplexná marketingová podpora.

Ak ešte len uvažujete o napísaní článku, môžeme pricestovať priamo k Vám do firmy napísať originálny článok z nezávislého pohľadu.

Ak už máte pripravený text, s ktorým ste spokojní, môžete nám ho odoslať do redakcie na e-mail prepriemysel@redakcia.sk (obvykle článok publikujeme do 24 hodín).

Ponúkame aj dodatočnú formu online propagácie prostredníctvom Google AdWords (bannery alebo kľúčové slová) alebo sociálnych sietí.

Viac o službách si môžete prečítať na podstránke komplexná marketingová podpora.

Ponúkame online marketingové služby na jednom mieste, čo zahŕňa tvorbu profesionálnych webových stránok, nastavenie SEOPPC kampaní, založenie a správu sociálnych sietí a tvorbu prezentačných alebo produktových videí.

Ďalej ponúkame reklamné miesto vo forme bannerov a PR článkov priamo na našom portáli Prepriemysel.sk alebo sesterských portáloch Elepedia.sk a Elepedia.com.

Kompletný prehľad služieb si môžete prečítať na podstránke komplexná marketingová podpora.

Sme mladý tím nadšených ľudí z odborov, ktoré sa vhodne dopĺňajú. Od konkurencie nás odlišuje hlavne to, že sa špecializujeme a využívame moderné spôsoby propagácie. Sme pripravení na veľké projekty, máme radi výzvy a snažíme sa veci zjednodušovať. Robíme veci moderne a radi sa učíme všetkému novému.

Sme nesmierne hrdí na to, že pre každého člena nášho tímu je práca potešením. Aj preto svoju prácu robí každý z nás maximálne kvalitne a naplno a radi by sme vám ponúkli férovú a obojstranne výhodnú spoluprácu.

Nech za nás nehovoria slová, ale výsledky, budeme radi ak si prečítate referencie našich partnerov a klientov na stránke nižšie.

Referencie:

Kontakt

Oddelenie redakcie a predaja

 

marketing@prepriemysel.sk

 


Sledujte nás na fb

Log in with your credentials

Forgot your details?