MYSLÍME
ONLINE.

„Veríme, že internet je budúcnosť časopisov.“

Výhody oproti tlačenej verzii:

Aktuálnosť

Vaše články dokážete zverejniť prakticky okamžite.

Rýchla odozva

Čitatelia komentujú články v reálnom čase.

Interaktívny obsah

Články môžete obohacovať o rôzne videá alebo rozsiahle fotografické galérie.

Zacielenie

Môžete osloviť potenciálnych zákazníkov výberom vašej cieľovej skupiny z konkrétnych miest alebo krajín.

Meratelnosť

Dokážete sledovať čitateľnosť každého príspevku a máte prehľad o tom, čo ľudí zaujíma.

Cena

Za rovnakú sumu viete osloviť podstatne vyšší počet čitateľov.

O NÁS

robot-sediaci2

Cieľom našej spoločnosti je poskytnúť čitateľom aktuálne a originálne informácie z priemyslu zdarma. Súčasne pomáhame priemyselným spoločnostiam zviditeľniť sa prostredníctvom online propagácie.

Zisťovali sme súčasné potreby priemyselných firiem a ponúkame im riešenia. Vytvorili sme služby, ktoré sú maximálne flexibilné. Ponúkame aj nasledujúci balík služieb:

Pricestujeme priamo do firmy, pripravíme rozhovory, videá a fotografie. Z podkladov napíšeme článok, ktorý dokážeme preložiť do rôznych jazykov a podporiť ho silnou marketingovou kampaňou, napr. prostredníctvom Google AdWords alebo sociálnych sietí, ktorou naši zákazníci priemerne oslovia 14 000 až 16 000 čitateľov z vybranej cieľovej skupiny.

Veríme, že internet je budúcnosť časopisov a jeden taký sme priniesli aj do priemyslu. Zameriavame sa prevažne na strojárstvo, automobilový priemysel a energetiku. Avšak publikujeme aj články o robotike, elektromobiloch a aditívnej výrobe.

Najviac usilujeme o to, aby začali prevažovať unikátne články so zameraním na priemysel priamo zo slovenských firiem. Takéto články publikujeme na základe priamej spolupráce s firmami.

Našou víziou je pomáhať priemyselným spoločnostiam, aby sa zviditeľnili na internete.

Celá ponuka

Mesačná návštevnosť
webovej stránky
(09/17)

1346

Mesačný počet zobrazení príspevkov
na našich sociálnych sieťach
(09/17)

85688

Počet fanúšikov
našich sociálnych sietí
(09/17)

3143

ČLENOVIA TÍMU

Andrej Krajčovič (SEO Specialist)

Ing. Andrej Krajčovič
Marketing Manager

V minulosti pracoval v spoločnosti CEIT (Central European Institute of Technology) ako marketingový špecialista. Spolu s týždenníkom TREND organizoval konferencie ako Digitálny podnik, Národné fórum produktivity a Lean manažment s viac ako 200 účastníkmi v Žiline a Košiciach. Súčasne sa venuje online marketingu a spolupracuje s viacerými marketingovými agentúrami. S dlhoročným kolegom Petrom Štěpánkom založili priemyselné internetové spravodajstvo prepriemysel.sk.

andrejkrajcovic@prepriemysel.sk |  Andrej Krajčovič |  + 421 902 920 889

Ing. Petr Štěpánek
Šéfredaktor

Je spolumajiteľom prepriemysel.sk a jeho hlavnou náplňou je príprava článkov a rozhovorov. Má niekoľkoročné skúsenosti z praxe ako vývojový konštruktér lisovacích nástrojov a vstrekovacích foriem v spoločnosti Gevorkyan, s.r.o. V minulosti pracoval ako asistent výrobného manažéra v Badinotti Slovakia, s.r.o. „Snažím sa využiť svoje vedomosti zo strojárstva a učím sa písať stále kvalitnejšie špecializované texty. Preferujem úzku spoluprácu s každou spoločnosťou pre ktorú publikujeme, aby sme spoločne dokázali vytvoriť presvedčivý článok.“

redakcia@prepriemysel.sk |    Petr Štěpánek |  + 421 949 263 305 

Petr Štěpánek

Mgr. Veronika Maťúšová
Profesionálna prekladateľka a tlmočníčka

Dôležitá členka tímu prepriemysel, ktorá pripravené články od nášho šéfredaktora ďalej spracuje a preloží do anglického alebo francúzskeho jazyka. Študovala prekladateľstvo a tlmočníctvo anglického a francúzskeho jazyka na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Je aj dvojnásobnou držiteľkou 2. miesta v súťaži Prekladateľská univerziáda. Sme na ňu právom hrdí.

Bc. Dominika Kágerová
Redaktorka

Svoje skúsenosti s médiami začala získavať v rádiu Sever, kde vykonávala administratívnu činnosť a pripravovala krátke informačné vstupy do vysielania. Viac odborných skúseností získala na pozícií šéfredaktorky obecných novín v Gbeľanoch. Jej úlohou bolo získavanie podkladov pre tvorbu článkov od dopisovateľov, písanie článkov, tvorba a úprava fotografií, korekcia textov a spolupráca na finálnej verzií novín s grafikom. V súčasnosti ako naša redaktorka vykonáva korekcie a tvorbu textov a v spolupráci so šéfredaktorom sa vhodne dopĺňajú.

redakcia@prepriemysel.sk

Lukáš Marcely
Kameraman

Kameraman a fotograf, ktorý sa hneď po strednej škole vybral do sveta, aby mohol začať kariéru ako filmograf. Primárny ciel odchodu do zahraničia bolo nadobudnutie financií, ktoré poslúžili na investovanie do filmovej techniky, zlepšenie jazykových schopností a taktiež získaní skúseností. Filmuje hlavne cestovateľské a športové videá v profesionálnej 4K kvalite, ktoré sú voľne prístupné na jeho YouTube kanáli. U nás v redakcií filmuje a fotografuje zábery zo spoločností, podujatí a služobných ciest. Jeho práca je aj jeho koníčkom a napĺňa ho.

  redakcia@prepriemysel.sk

Dárius Polák
Redaktor

Freelancer, nadšenec pre elektromobilitu a technológiu všeobecne. V rámci Prepriemysel.sk pracuje ako externý redaktor.

redakcia@prepriemysel.sk   Dárius Polák

Často kladené otázky

Spravodajský portál prepriemysel.sk je výhradne internetový priemyselný časopis určený pre čitateľov z priemyslu, ktorí sa chcú dozvedieť aktuálne a originálne novinky zo strojárstva, automobilového priemyslu a energetiky. Avšak publikujeme aj články o robotike, elektromobiloch a aditívnej výrobe.

Denne pridávame rôzne zaujímavosti, obrázky a videá aj na naše sociálne siete. Publikujeme tu aj rôzne súťaže a hlasovania.

Okrem toho, že našim hlavným cieľom je bezplatne informovať čitateľov o aktuálnych a originálnych článkoch z priemyslu, ponúkame zaujímavé a flexibilné služby priamo pre priemyselné spoločnosti.

Viac o službách si prečítate TU.

Ak ešte len uvažujete o napísaní článku, môžeme pricestovať priamo k vám do firmy a spoločne vytvoríme článok podľa vašich predstáv.

Ak už máte pripravený text, s ktorým ste spokojní, môžete nám ho odoslať priamo do redakcie. My si text prečítame, pošleme vám do 24 hodín spätnú väzbu.

Ďalej záleží od vás, či chcete článok len publikovať u nás alebo využiť dodatočnú formu online propagácie prostredníctvom Google AdWords alebo sociálnych sietí.

Viac o službách si prečítate TU.

Okrem toho, že našim hlavným cieľom je bezplatne informovať čitateľov o aktuálnych a originálnych správach z priemyslu, ponúkame zaujímavé a flexibilné služby priamo pre priemyselné spoločnosti.

Naše portfólio služieb je naozaj široké a sme flexibilní. Ponúkame napr. aj nasledujúci balík služieb:

Pricestujeme priamo k vám do firmy, pripravíme rozhovory, videá a fotografie. Z podkladov napíšeme odborný článok, ktorý dokážeme preložiť do rôznych jazykov a podporiť ho silnou marketingovou kampaňou, napr. prostredníctvom Google AdWords alebo sociálnych sietí. O výsledkoch kampane vás budeme po jej skončení informovať a dozviete sa koľko čitateľov z cieľovej skupiny si ho prečítalo.

Kompletný prehľad služieb si môžete pozrieť na nasledovnom odkaze TU.

Sme mladý tím nadšených ľudí z odborov, ktoré sa vhodne dopĺňajú. Od konkurencie nás odlišuje hlavne to, že sa špecializujeme, sme rýchli a flexibilní. Sme pripravení na veľké projekty, máme radi výzvy a snažíme sa veci zjednodušovať. Robíme veci moderne a radi sa učíme všetkému novému.

Sme nesmierne hrdí na to, že pre každého člena nášho tímu je práca potešením. Aj preto svoju prácu robí každý z nás maximálne kvalitne a naplno a radi by sme vám ponúkli férovú a obojstranne výhodnú spoluprácu.

TOP partnerstvo je prémiová služba nášho časopisu a na 365 dní získate radu služieb, ktoré vám pomôžu zviditeľniť vašu spoločnosť v online svete priemyslu.

Okrem toho, že v cene je zahrnutá cesta členov nášho tímu do vašej spoločnosti, vytvorenie fotografií a napísanie odborného článku, ktorý bude následne u nás zverejnený a podporený silnou internetovou kampaňou, získate počas celej doby partnerstva možnosť u nás zverejňovať vaše články.

Spropagujeme aj vaše podujatie a celý čas vám budeme pomáhať so správnym zacielením kampaní a budeme vám zasielať aktuálne vyhodnotenia čitateľnosti.

Zaradíme vaše logo medzi našich TOP partnerov a omnoho viac.

Všetky informácie o partnerstve nájdete TU.

Referencie

Kontakt

Ing. Andrej Krajčovič

Poľná 100
Banská Bystrica
Slovensko


IČO: 50636286
DIČ: 1120600789
Nie je platiteľ DPH

Sledujte nás na fb Napíšte nám

Log in with your credentials

Forgot your details?

Chyba v texte

Nasledujúci text bude odoslaný našim redaktorom: