Pohodlie, komfort a čistota v aute?
Žiaden problém

Interiér domu alebo bytu je dnes pre nás nesmierne dôležitý a trávime v ňom viac ako 90 % svojho času. To však nie je jediné miesto, kde sa zdržujeme. Vedeli ste o tom, že priemerný človek strávi za celý svoj život v aute v priemere 22 000 hodín? Cesta do obchodu, práce a flexibilita niektorých povolaní sú asi najväčším dôvodom, prečo je počet týchto hodín za volantom čoraz väčší.

Pre naše telo to ale nie je ani zďaleka dobrá správa. Trpí nielen chrbtica, ale aj obehový systém, ramená, nohy a psychika. O to viac, ak je interiér vozidla nepríjemný, nekomfortný a málo prispôsobený našim potrebám. Výsledná strata koncentrácie je príčinou jednej tretiny vážnych dopravných nehôd v Európe. Autopoťahy a nášľapy to však môžu zmeniť. Poďme sa pozrieť, ako?!

Čalúnenie a poťahy do auta musia byť kvalitné

Mnoho majiteľov automobilov sa často obracia na spoločnosti, ktoré sa zaoberajú čalúnením automobilov, pretože každodenné výlety ovplyvňujú stav čalúnenia: tkanina sa opotrebuje, roztrhne a stratí svoju pôvodnú farbu. Pohľad na interiér vozidla sa potom stáva nepostrehnuteľným, takže je jednoducho potrebné nové čalúnenie.

Cestovať pre drobnú úpravu však do servisu hneď nemusíte. Na vtvauto.sk si môžete kúpiť nielen kvalitné poťahy do auta, ale aj iné doplnky na úpravu, redizajn a zlepšenie vlastností automobilu. Široký výber farieb a vysoko kvalitných materiálov umožní zmeniť interiér automobilu na nepoznanie a udržať jeho nové čalúnenie v dobrom stave po dobu viac ako jedného roka. Stačí sa presvedčiť a s poťahmi do auta si radosť urobiť.

Ale pozor! Pri výbere látky autopoťahu je potrebné vziať do úvahy dôležité vlastnosti ako zloženie, farbu, odolnosť proti oderu, ako aj spôsoby starostlivosti o ňu, či typ vozidla.

Prečo mať nášľapy?

Komfort využitia automobilu nie je iba o jeho interiéri a jazdných vlastnostiach. Veľmi dôležité je aj to, ako sa doň nastupuje a vyzerá zvonku. Obe tieto veci vám pomôžu zmeniť k lepšiemu bočné nášľapy na auto. Uľahčíte si s nimi nastupovanie a vystupovanie z auta a ozvláštnite dizajn karosérie.

Takéto stupačky sú vyrobené z ABS a hliníka určeného výhradne pre automobilový priemysel. Sú uspôsobené na jednoduchú a rýchlu inštaláciu a ešte pohodlnejšie používanie.

Tak si to vyskúšajte a svoje auto s poťahmi alebo nášľapmi vyšperkujte k dokonalosti.

Zdroj obrázka:Alena Ozerova/Shutterstock.com

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?