Exkluzívne elegantné kompaktné modely: Night Edition

Prostredníctvom verzie Night Edition predstavila značka Mercedes-Benz exkluzívne elegantný rad mimoriadnych modelov pre triedu kompaktných vozidiel. Očaruje kombináciou exteriéru so stylingom AMG a líniou Urban Line s bielymi zvýrazňujúcimi prvkami v interiéri, ktorý je v zásade vyhotovený v čiernej farbe. Modely Night Edition budú celkom k dispozícii pre štyri konštrukčné rady kompaktnej triedy (Trieda B, GLA, CLA a CLA Shooting Brake) značky Mercedes-Benz – okrem toho bude dostupná aj o niečo svetlejšia verzia Night Edition Starlight. Tieto modely je možné kombinovať so všetkými motorizáciami. Modely Night Edition v segmente kompaktnej triedy ponúkne aj značka Mercedes-AMG. Predaj sa začne v máji.

Značka Mercedes-Benz radom mimoriadnych modelov Night Edition oslavuje individuálnosť a športový charakter úspešnej generácie vozidiel kompaktnej triedy.

Model CLA Shooting Brake sa vo verzii Night Edition dodáva so stylingom AMG pre exteriér (so špeciálnym spojlerom predného nárazníka s dizajnom výstuhy v tvare A, výraznými bočnými obloženiami prahov, ako aj špeciálnym spojlerom zadného nárazníka) s 18-palcovými diskami AMG z ľahkej zliatiny s mnoholúčovým dizajnom. V kombinácii s balíkom Night (na želanie) je verzia Night Edition ako prvé vozidlo značky Mercedes-Benz vybavené diskami AMG z ľahkej zliatiny v kompletne čiernom vyhotovení. Ďalšími poznávacími znakmi sú sériové vysokovýkonné svetlomety s LED a plaketa Edition na blatníku.

Interiér charakterizujú čierno-biele kontrastné prvky. Množstvo interiérových dielov obsahuje biele zvýrazňujúce prvky. Patria k nim biele okraje bezpečnostných pásov a biele ozdobné švy na sedadlách s čalúnením z čiernej imitácie kože ARTICO. Vo vyhotovení ARTICO sa dodáva aj prístrojová doska. Biele kontrastné ozdobné švy sa nachádzajú aj na lakťových opierkach na dverách a na stredovej konzole, ako aj obloženiach dverí. Biele je aj orámovanie ventilačných dýz. Ozdobný prvok je vyhotovený so vzhľadom uhlíkových vlákien. Kordové podlahové rohože majú čierno-biele lemovanie a nesú nápis Edition.

Variant Night Edition Starlight obsahuje diamantovú masku chladiča s pochrómovanými kolíkmi a leštené disky AMG z ľahkej zliatiny s titánovým sivým dizajnom a mnoholúčovým dizajnom.


Tlačová správa spoločnosti Daimler 

[TheChamp-Sharing]

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?