Prídavné zariadenia, ktoré vám uľahčia
a zefektívnia vašu prácu

Ľudský zdroj je pre vykonávanie rôznych náročných úloh nenahraditeľný. Avšak, množstvo úkonov si vyžaduje nadľudskú silu, na ktorú nestačí ani väčší počet tých najzdatnejších zamestnancov. A práve pre tieto prípady sú na trhu dostupné multifunkčné stroje a zariadenia, ktoré majú na všetko dostatočnú silu a energiu.

A pokiaľ ju do svojej prevádzky alebo na stavbu či iný účel potrebujete, máme pre vás vynikajúce riešenie.

Moderné a multifunkčné montážne plošiny

Pre práce vo výškach, manipuláciu s bremenami, do skladu a obchodu či na stavbu. Tu všade využijete multifunkčné montážne plošiny. Ich výhod je niekoľko.

Po prvé je to efektivita práce, vysoký výkon a úspora času aj energie. Všetko veľmi dôležité veci v každom jednom pracovnom procese. Po druhé je výhodou týchto mechanických prídavných zariadení ich jednoduchá a pritom pevná konštrukcia, nízka cena a krátky dodací termín na kúpu alebo zapožičanie.

Do kategórie mechanických prídavných zariadení môžeme zahrnúť viacero typov:

  • predĺženia vidlíc;
  • žeriavové ramená a závesy;
  • zhrňovacie radlice;
  • mechanické a hydraulické lopaty;
  • pevné čeľuste;
  • a nosné tŕne.

Nenahraditeľný pomocník pri stavbe, rekonštrukciách i montážnych prácach

Ako sme si hovorili, efektivita práce je závislá od rýchlosti práce vykonanej pri konkrétnych úlohách. Avšak, nielen tempo, ale aj mobilita je pre dosahovanie potrebných úkonov v dnešnej dobe veľmi dôležitá. Montážne plošiny a iné mechanické prídavné zariadenia od spoločnosti Čemat týmito výhodami disponujú. To však nie je všetko.

Aj dosah zariadení a bezpečnosť pri ich obsluhe sa cení. Nesmierne veľkou výhodou tiež je, že takéto zariadenie si pre vykonanie jednej úlohy alebo vyriešenie konkrétneho problému nemusíte automaticky len kupovať a hľadať pre ne vo svojom okolí miesto. Čemat vám ponúka aj ich prenájom, vďaka čomu ušetríte nielen čas, energiu, ale aj financie. Tak sa o tom presvedčte a v prípade ich potreby si ich do firmy alebo na stavbu zadovážte.

Zdroj obrázka:KAMONRAT/Shutterstock.com

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?