GPS lokátor: Efektívna kontrola
a optimalizácia nákladov na diaľku

Nielen pri podnikaní cez internet, ale aj v rôznych iných odvetviach je preprava tovaru dnes veľmi dôležitá. Nevýhodou je, že predstavuje pre firmu náklady, ktoré sa ešte donedávna nedali len tak jednoducho, do detailu a na diaľku kontrolovať. S GPS lokátorom to už ale neplatí.

Monitorovanie vozidiel pomocou GPS technológie je populárnym riešením vo všetkých oblastiach podnikania, ktoré zahŕňajú pravidelnú prepravu nákladu, poskytovanie špeciálneho vybavenia na prenájom tretím stranám a poskytovanie logistických služieb.

Majte svojich (mobilných) zamestnancov pod palcom

Flexibilita a mobilnosť práce je dnes základným kritériom, ako úspešne v náročnej dobe a spoločnosti fungovať. Každý jeden náklad sa v kríze aj mimo nej predsa počíta. Mať preto nad činnosťou (nielen mobilných) zamestnancov kontrolu sa cení. A moderný GPS monitoring vám to vďaka premyslenému a spoľahlivému systému umožní.

Ako monitoring vozidiel funguje?

Princíp fungovania  spoľahlivého monitoringu vozidiel spočíva v čítaní indikátorov rôznych senzorov zabudovaných do systému vozidla, ako aj v sledovaní aktuálnej polohy vozidiel pomocou satelitných súradníc. Vďaka tomu dispečer vždy vidí, kde sa vozidlo v danom okamihu nachádza, a ak je to potrebné, môže rýchlo kontaktovať vodiča s cieľom opraviť trasu.

Pod palcom máte aj spotrebu paliva, ktorá bola v minulosti jedným z najväčších zdrojov vysokých nákladov nie jednej firmy. Pomocou monitoringu sledujete aj čas a všetko, čo s dopravou a nákladmi na ňu súvisí.

Výhody, ktoré po inštalácií GPS lokátora získate

V prvom rade je to vysoká presnosť sledovania polohy vozidiel v reálnom čase bez ohľadu na terén. Potom je to schopnosť prijímať informácie vo forme správ o stovkách parametrov automobilu.

Rýchla komunikácia s vodičom, pohodlie zasielania textových a grafických informácií, ako aj navigačné súradnice pre zmenu trasy. Nakoniec nechýba ani bezproblémový príjem automatických správ na rôznych zariadeniach vrátane tých mobilných.

Ak teda potrebujete efektívny, vysoko presný a spoľahlivý systém, ktorý ušetrí až 60 % pracovného času vášho dispečera, skúste to s monitoringom vozidiel na diaľku.

S jeho pomocou budete schopní flexibilne ovládať vodičov, zisťovať skutočnosti protiprávneho využívania dopravy a odčerpávania paliva, zhromažďovať správy o množstve parametroch dopravnej prevádzky a optimalizovať náklady na údržbu vozového parku!

Zdroj obrázka:TZIDO SUN/Shutterstock.com

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?