Spoločnosť PFERD ako výrobca dokončovacích obrábacích nástrojov

Milwaukee, WI PFERD INC. – medzinárodný výrobca a distribútor abrazív, kotúčov a obrábacích nástrojov zdôrazní svoju kvalitu a precíznosť produktov na veľtrhu FABTECH 2016 v Novembri 2016 v Las Vegas.

Spoločnosť bude prezentovať vlastnosti z rady ich komplexných produktov na rezanie kovu a dokončovacie operácie, ako pilníkov, brúsnych fréz, brúsnych a rezných kotúčov a ručné elektrické náradie. Hlavné zameranie bude na radu brúsnych kotúčov POLIFAN®-CURVE pre hrubé a dokončovanie aplikácie a ich tenké kotúče medzi inými. V rámci predstavenia produktov bude figurovať aj program PFERDVALUE®, ktorý je zameraný na zvýšenie efektivity operátorov, ich zdravia a bezpečnosti ako aj optimalizácie procesov.

Interaktívne ukážky produktov umožnia návštevníkom aby zažili na vlastnú kožu zníženie vibrácii, hluku a emisií rady PFERDERGONOMICS® so zlepšeným úchopom, ktorá zvyšuje komfort operátora pri znížení jeho námahy pri práci s obrábaním kovov.
Produkt PFERDEFFICIENCY® rady PFERDVALUE® sa zameriava na pracovný proces pri znížení ceny a zvýšení produktivity. Tento produkt má tieto 4 výhody:

• zníženie nákladov za energie,
• zníženie množstva odpadu,
• zníženie času obrábania
• a úspora pri nákupe polotovarov

PFERD poskytuje inovatívne a vysoko-efektívne riešenia, s ktorými budete môcť dosiahnuť vysokú úsporu času, energie, zníženia odpadu a súčasne vyššej produktivity.

Na tomto významnom veľtrhu v Las Vegas spoločnosť PFERD bude prezentovať aj nové brúsne kotúče rady POLIFAN®-CURVE, ktoré prinášajú značné výhody pre hrubé a dokončovacie aplikácie brúsenia. Unikátne a patentované riešenia súčasne troch rezných pracovných oblastí v porovnaní s jednou, umožňuje brúsiť zaoblené zvary alebo rôzne tvarové plochy s vysokou účinnosťou.

Bude predstavená aj rada rezných kotúčov s hrúbkou menšou ako 1,14 mm. Tieto tenké kotúče dokážu významne znížiť vibrácie, hluk a množstvo vzniknutého prachu. To všetko pri zlepšených pracovných podmienkach a produktivite.

Americká spoločnosť PFERD INC. spadá pod nemeckú spoločnosť August Rüggeberg GmbH Co. of Marienheide. Ako medzinárodný výrobca a distribútor abrazív, brúsnych nástrojov a ručného elektrického náradia, PFERD ponúka širokú radu patentovaných a efektívnych riešenie na rezanie a obrábanie kovu. S vyše 200 ročnými skúsenosťami a neustálym vývojom, dosiahla táto spoločnosť značné zvýšenie efektivity, ekonomickej úspory a zvýšenej bezpečnosti pre svojich zákazníkov.

Aj keď je spoločnosť americká, má pobočky alebo distribútorov po celom svete vrátane Slovenska. Nástroje spoločnosti PFERD ponúka aj slovenský distribútor z Martina Cuttimex s.r.o. 

Ponúkame k nahliadnutiu krátke video zobrazujúce ultra tenké rezné kotúče X-SLIM. Ich hrúbka je menej ako 1 mm!

Zdroj thomasnet.com; titulný obrázok: pferdusa.com

[simppleboxshortcode]

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?