Inšpiratívna talkshow ŠTART UPs 2017 Banská Bystrica

Inovatívne a kreatívne podujatie v srdci Slovenska. Koho si tu vypočujete?

ŠTART UPs 2017

(6.6. o 17.30 hod, Farhof Art Club, Banská Bystrica)

V utorok 6. júna 2017 o 17.30 hod. sa v priestoroch Farhof Art Club v Banskej Bystrici uskutoční skvelá a inšpiratívna talkshow ŠTART UPs 2017.

Moderátor vyspovedá osobnosti ako Ján Cifra – CEO WebSupport.sk, Vladimír Moravčík – svetový Muay Thai zápasník, Michal Ľupták – úspešný startupista, Csilla Droppová – zakladateľka CsD Consulting a ďalších, ktorí divákom priblížia ich príbehy, úspechy a taktiež zlyhania a ponaučenia vyplývajúce z nich.

Okrem zaujímavých a úsmevných rozhovorov sa môžete tešiť na živú hudbu, občerstvenie, súťaže o zaujímavé ceny a afterku.

Organizátorom podujatia je CESC – Stredoeurópske startup centrum. Podujatie podporili: Veľvyslanectvo USA v Bratislave, Zvolenský, Urpiner, Oblok, Prepriemysel.sk, WEBtlak, Link – Coworking a ďalší.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť prostredníctvom webu na: www.cescape.org/produkt/start-ups-2017-banska-bystrica

Zdroj: Tlačová správa spoločnosti CESC s právami vyhradenými na uverejnenie spravodajstvom Prepriemysel.

[TheChamp-Sharing]

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?