Inšpiratívna talkshow ŠTART UPs 2017 Banská Bystrica

Inovatívne a kreatívne podujatie v srdci Slovenska. Koho si tu vypočujete?

ŠTART UPs 2017

(6.6. o 17.30 hod, Farhof Art Club, Banská Bystrica)

V utorok 6. júna 2017 o 17.30 hod. sa v priestoroch Farhof Art Club v Banskej Bystrici uskutoční skvelá a inšpiratívna talkshow ŠTART UPs 2017.

Moderátor vyspovedá osobnosti ako Ján Cifra – CEO WebSupport.sk, Vladimír Moravčík – svetový Muay Thai zápasník, Michal Ľupták – úspešný startupista, Csilla Droppová – zakladateľka CsD Consulting a ďalších, ktorí divákom priblížia ich príbehy, úspechy a taktiež zlyhania a ponaučenia vyplývajúce z nich.

Okrem zaujímavých a úsmevných rozhovorov sa môžete tešiť na živú hudbu, občerstvenie, súťaže o zaujímavé ceny a afterku.

Organizátorom podujatia je CESC – Stredoeurópske startup centrum. Podujatie podporili: Veľvyslanectvo USA v Bratislave, Zvolenský, Urpiner, Oblok, Prepriemysel.sk, WEBtlak, Link – Coworking a ďalší.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť prostredníctvom webu na: www.cescape.org/produkt/start-ups-2017-banska-bystrica

Zdroj: Tlačová správa spoločnosti CESC s právami vyhradenými na uverejnenie spravodajstvom Prepriemysel.

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

  •  
  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona“.

Log in with your credentials

Forgot your details?

Chyba v texte

Nasledujúci text bude odoslaný našim redaktorom: