Kia Motors Slovakia predstavila zamestnancom návrh
zvýšenia základných miezd na nasledujúce tri roky

Auto je neodmysliteľnou súčasťou viacerých z nás a bez jeho služieb si niekedy svoju existenciu ani predstaviť nedokážeme. Veď v priebehu niekoľkých minúť nás dokáže premiestniť z jedného miesta na druhé, pričom nemusíme urobiť ani krok.

Aby bolo takéto auto pre nás dokonalé a spĺňalo všetky požiadavky v rámci bezpečnosti na cestách, musí disponovať určitou výbavou. K tej najzákladnejšej sa dnes radí osvetlenie, na ktorého náklady ste si v rámci nutnosti celoročného osvetlenia pri vstupe na vozovku museli zvyknúť. Postupne sa to ale mení a v rámci výroby nových LED žiaroviek do auta sa znižujú nielen náklady, ale aj spotreba v rámci jedného vozidla. Možno by neuškodilo ani vám, aby ste sa pozreli na dôvody, prečo investovať do kvalitných doplnkov automobilového osvetlenia.

1. Bezpečnosť na cestách

V rámci vyššej bezpečnosti na cestách sa zaviedlo aj celoročné osvetlenie vozidiel, ktoré má urobiť vozidlo viditeľnejšie. Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je využívanie moderných LED diód. Kde sa najčastejšie uplatnia?

Brzdové LED svetlá dávajú informáciu ostatným účastníkom vozovky, kedy spomaľujete. Ak sú tieto svetlá príliš slabé, nemusí byť varovný signál tak zreteľný a skončí to potom nehodou. Podobne to platí v prípade núdzových svetiel a smeroviek, ktoré ukazujú na zmenu smeru jazdy.

2. Viditeľnosť

Je základným predpokladom pre vstup vozidla na vozovku. V zimných zasnežených mesiacoch, v hmle a pri daždi je to naozaj náročné. Tu je jasnejší lúč LED svetla viditeľnejší a pre všetkých jasným signálom. Okrem toho niektorí šoféri trpia aj nyklopatiou, čo je tzv. šeroslepota, no aj osoby so zdravým zrakom môžu mať niekedy dosť vážne problémy. LEDky vám to uľahčia.

3. Štýl

Jedným z najdôležitejších aspektov vozidla je aj jeho štýl. Aj s jeho pomocou máte možnosť vyjadriť svoju individualitu a osobnosť. Ak sa teda chcete odlíšiť od davu aj v tomto smere, inštalácia špeciálnych doplnkov LED osvetlenia na auto sa vyplatí. Okrem iného pridá vášmu autu luxus a exkluzívny vzhľad.

4. Hodnota

Všetky investície do motorového vozidla sa premietajú do jeho ceny. Aby bola jeho hodnota pre vás prijateľná, mali by ste zvážiť tento typ osvetlenia. Ušetrí vám náklady na spotrebu energie a zvýši predajnú hodnotu vozidla.

Ak ste hľadali spôsoby, ako urobiť vaše auto bezpečnejším, kvalitnejším a s dokonalými vlastnosťami, možno vám to LED osvetlenie auta uľahčí vo viacerých smeroch.

Zdroj: ledautoziarovky.sk

[TheChamp-Sharing]

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?