Social media marketér | Ponuka stáže na odbornom online portáli

Získaj s nami skúsenosti a cennú prax v online spravodajstve o priemysle, technológiách a výrobe. Budeš pracovať s najväčšími sociálnymi sieťami a spravovať reálne fan page v praxi. Bližšie ťa zoznámime s analytickými nástrojmi pre meranie úspešnosti reklám. Ak máš chuť získať reálnu prax s online marketingom a máš záujem o časovo flexibilnú prax, radi ti dáme šancu.

Pozrime sa spolu, čo všetko ťa čaká ak sa to rozhodneš stáž u nás vyskúšať:

  1. Pomôžeme ti získať potrebné znalosti a schopnosti vykonávať prácu samostatne z pohodlia tvojho domova,
  2. Vyberieš si oblasť práce, ktorá ťa najviac zaujíma – tvorba obsahu (copywriting), správa sociálnych sietí (socialmedia marketing), SEO alebo PPC.
  3. Budeme ti kedykoľvek k dispozícií poradiť a pomôcť ti v tvojom raste,
  4. Získaj s nami referencie pre ďalšie zamestnanie alebo sa zamestnaj po čase u nás,
  5. Do tímu privítame nadšeného človeka. Úroveň skúseností je pre nás na druhom mieste.


Stačí keď nám v krátkosti napíšeš o sebe cez kontaktný formulár nižšie a my ťa spätne kontaktujeme. Tešíme sa na teba a na našu spoluprácu.


Na stáž hľadáme šikovných ľudí aj na tieto pozície:

V skratke o nás:

Spravodajský portál prepriemysel.sk je výhradne internetový priemyselný časopis určený pre čitateľov z priemyslu, ktorí sa chcú dozvedieť aktuálne a originálne novinky zo strojárstva, automobilového priemyslu a energetiky. Avšak publikujeme aj články o robotike, elektromobiloch a aditívnej výrobe.

Denne pridávame rôzne zaujímavosti, obrázky a videá aj na naše sociálne siete. Publikujeme tu aj rôzne súťaže a hlasovania.

Okrem toho, že našim hlavným cieľom je bezplatne informovať čitateľov o aktuálnych a originálnych článkoch z priemyslu, ponúkame zaujímavé a flexibilné služby priamo pre priemyselné spoločnosti.

(Viac o nás si môžeš prečítať tu: https://www.prepriemysel.sk/o-nas/)

[contact-form-7 id=“8772″]

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?