Volkswagen Slovakia zastavuje pred Vianocami výrobu

Automobilka sa bude pripravovať na príchod nových projektov a vykonávať údržbu zariadení:

Linky v bratislavskom závode sa zastavia v sobotu 23. decembra 2017 a v plnom rozsahu sa zamestnanci vrátia do práce 22. januára 2018. V martinskom závode bude výroba spustená 2. januára 2018 a v Nástrojárni v Stupave potrvá odstávka do 8. januára 2018.

Tisícky zamestnancov najväčšej firmy na Slovensku strávia vianočné a novoročné obdobie doma vďaka plánovanej celozávodnej dovolenke. V nasadení zostáva vyše tisícka zamestnancov VW SK a pracovníci viacerých dodávateľských firiem.

Na starosti budú mať technologické a stavebné úpravy, ktoré nie je možné realizovať počas nepretržitej výroby. Časovo náročné prestavby súvisia predovšetkým s prípravou na nábehy nových produktov Volkswagen Touareg a Audi Q8, ktoré budú integrované do segmentu VW / Audi. Počas plánovanej odstávky výroby sa pravidelne uskutočňuje tiež komplexná údržba a kontrola zariadení. Produkcia automobilov v plnom rozsahu sa rozbehne opäť 22. januára 2018.

Zdroj: Tlačová správa spoločnosti Volkswagen Slovakia

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

  •  
  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?

Chyba v texte

Nasledujúci text bude odoslaný našim redaktorom: