Projekt Praxuj pomáha mladým ľuďom
nájsť uplatnenie na Slovensku

Projekt Praxuj pomáha mladým ľuďom nájsť uplatnenie na Slovensku.

Všetci sme buď na vlastnej koži alebo na svojom okolí zaznamenali, že to u nás s uplatnením nie je ružové a to ani vtedy, keď vo vzdelávacom systéme strávime 13 či 18 rokov. Mali by sme sa zamyslieť nad svojou budúcnosťou, nikto iný to za nás neurobí.

Študentom na Slovensku chýbajú praktické skúsenosti. To si neuvedomujú iba oni a učitelia, ale podľa aktuálnych prieskumov na to poukazujú aj zamestnávatelia. Praxuj vytvára priestor pre tých, ktorí sa chcú prakticky vzdelávať už počas štúdia. Navyše im ho poskytuje úplne bezplatne.


On-line portál funguje bezplatne tak pre študentov ako aj pre podnikateľov, či predstaviteľov iných inštitúcií a organizácií na Slovensku. To znamená, že nekladie žiadne bariéry pre možnosť pomáhať mladým ľuďom s ich uplatnením a zároveň získať ochotného človeka na pomoc vo svojej firme či zamestnaní.

Projekt Praxuj.sk

Projekt Praxuj.sk

Zámerom projektu je pomôcť udržiavať mladých ľudí doma. Na Slovensku je stále čo zlepšovať a je veľkou škodou, keď množstvo schopných ľudí odíde preč. Sme preto radi, že náš projekt podporila Férová nadácia O2, vďaka čomu sme získali možnosť ho realizovať. Veríme, že bude mať zmysel.

Sme kolektívom mladých ľudí, ktorým nie je ľahostajné kam sa bude Slovensko v budúcnosti uberať. Na základe vlastných i sprostredkovaných skúseností vnímame problémy, ktorým naši rovesníci čelia. Zároveň však registrujeme ohromný a často nevyužitý potenciál, ktorý v študentoch a mladých ľuďoch je. Každý z členov nášho tímu sa v živote realizuje v inej oblasti a to považujeme za náš najväčší prínos, ktorý chceme využiť pre realizovanie nášho nápadu.

Zakladatelia projektu Praxuj.sk

Zakladatelia projektu Praxuj.sk

Zdroj: https://praxuj.sk/

[TheChamp-Sharing]

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?