POWTECH 2017: Centrum mechanických technológií spracovania

Čo všetko prinesie medzinárodné podujatie v nemeckom Norimbergu?

• 6 mesiacov pred začiatkom podujatia vysoký počet prihlásených účastníkov
• Viac farmaceutického obsahu so bohatým programom prezentácií
• Jubileum: 20. Veľtrh POWTECH v Norimbergu

Odborníci na sypký materiál, technológovia, inžinieri a prevádzkovatelia zariadení z celého sveta sa septembri stretnú na veľtrhu POWTECH v Norimbergu. Počas troch dní a v šiestich halách na veľtrhu zažijú návštevníci najnovšie zariadenia a systémy pre všetky mechanické postupy od A po Z. Odborné fóra, prehliadky s komentármi a prednášky doplnia prezentácie približne 900 vystavovateľov, ktorých účasť sa očakáva. Novým prvkom v roku 2017 bude neobvyklá výstavná plocha „Pharma Feststoffe“ (pevné látky vo farmaceutickom priemysle), ktorá v hale 3A predstaví koncentrovanú farmaceutickú odbornosť. POWTECH 2017 sa bude konať v dňoch od 26. do 28. septembra v norimberskom veľtržnom centre.

Vývoj počtu vystavovateľov - Top 10 krajín

Vývoj počtu vystavovateľov – Top 10 krajín

Každých 18 mesiacov POWTECH privádza na 1 miesto globálne inovácie v oblasti mechanických technológií spracovania, analytiky a manipulácie s práškami a sypkými materiálmi. Projektanti a prevádzkovatelia zariadení z takmer všetkých odborov, vrátane chemického a farmaceutického, sektoru potravín, stavebných hmôt, kameniva, zemín, recyklácie a keramiky sa stretávajú, aby aktualizovali svoje znalosti a preskúmali najnovší vývoj v technológiách spracovania. V súčasnej dobe, viac než 6 mesiacov pred začiatkom veľtrhu, je už opäť obsadených 85% z plochy stánkov z roku 2016.

„Veľký počet prihlášok podtrhuje význam veľtrhu ako platformy číslo jedna pre mechanické technológie spracovania“, zdôrazňuje Beate Fischer, riaditeľka veľtrhu POWTECH zo spoločnosti NürnbergMesse. „Tento sektor hrá kľúčovú rolu v utváraní súčasných priemyselných trendov a v septembri opäť ukáže svoj najnovší vývoj. Prihlášky okrem toho sľubujú veľkú medzinárodnú účasť a mnoho pôsobivých exponátov!“

Vývoj počtu vystavovateľov od roku 1984 do 2016

Vývoj počtu vystavovateľov od roku 1984 do 2016

Kde sa high-tech stretáva s know-how

POWTECH je rozhodne tých správnym miestom, keď chcete získať hlbšie znalosti alebo sa rýchlo dozvedieť o najnovšom vývoji technológií pre práškové materiály, granuláty a sypké hmoty. 2 odborné fóra poskytnú nepretržité prednášky a workshopy k témam ovplyvňujúcim toto odvetvie. Odborníci z praxe v oblasti sypkých materiálov sa stretávajú na odborom fóre v hale 2, kde sa môžu vo forme kompaktných prezentácií zoznámiť s príkladmi osvedčených postupov od popredných výrobcov a používateľov. Užívatelia z farmaceutického sektoru sa budú cítiť ako doma na fóre „Pharma.Manufacturing.Excellence“ v hale 3D a odnesú si domov užitočné tipy ako si poradiť s výzvami, ktorým čelia.

V roku 2017, rovnako ako v predchádzajúcich rokov, si opäť každý vypočuje, kto na veľtrhu POWTECH navštívi vonkajšie priestranstvo, varovanie: „Dámy a páni, chráňte si prosím sluch!“ To keď experti budú predvádzať kontrolované živé explózie, aby ukázali najnovšie vybavenie ochrany proti explóziám. Vysoké školy a výskumné inštitúcie sa predstavia v zóne: „Generation Zukunft“ (generácia budúcnosti), ďalšia zvláštna prehliadka kombinuje start-upy a nové podniky v oblasti technológií spracovania. Za networkingom môžete zamieriť do Process.net-Cafe.

Nové v roku 2017: Viac pre farmaceutický sektor

Viac než polovica všetkých vystavovateľov na veľtrhu POWTECH ponúka riešenie k využitiu vo farmaceutickej výrobe. V roku 2017 sa po prvý krát predstaví zvláštna prehliadka „Fokus Pharma Feststoffe“ (zamerané na pevné látky vo farmaceutickom priemysle). Táto plocha v hale 3D ukáže na 1 mieste technológie a produkty potrebné pri výrobe pevných látok vo farmaceutickom odbore. Exponáty sa zamerajú na procesné kroky spracovania a triedenia citlivých materiálov a zohľadnia súvisiace kroky, akými sú napr. meranie a riadiaca technika a analýza častíc. Zvláštna plocha priamo susedí s fórom: „Pharma.Manufacturing.Excellence“, ktorá ponúka prednášky k tejto téme. Ako doplnenie zvláštnej prehliadky plánuje pracovná spoločnosť APV pre farmaceutické technológie spracovania tiež novú odbornú konferenciu venovanú téme pevných látok vo farmaceutickom priemysle.

Pokračovanie úspešného príbehu

Na veľtrh POWTECH 2016 sa v Norimbergu zišlo viac ako 16 000 návštevníkov z odboru. Vystavovalo tu 891 spoločností z 31 krajín a vystavovatelia boli s jeho priebehom nadmieru spokojní. V reprezentatívnom prieskume potvrdilo cez 93% vystavovateľov, že sa dostali do kontaktu so svojimi cieľovými skupinami a 92% nadviazalo konkrétne nové obchodné kontakty. V roku 2017 sa veľtrh POWTECH bude konať v Norimbergu už po dvadsiaty krát. Taktiež sa tento jubilejný ročník zameria na všetky aspekty mechanických technológií spracovania. K aktuálnym okruhom tém patrí individualizácia výroby, digitalizácia a zvyšovanie účinnosti súčasných systémov.

Technológia spracovania po celom svete

POWTECH World je globálna sieť veľtrhov a konferencií k téme mechanických technológií spracovania. Podujatia POWTECH World predstavujú ideálnu platformu pre globálnu výmenu vedomostí a nové celosvetové obchodné vzťahy. Ďalšie prichádzajúce podujatia POWTECH World Events:

• FCE Pharma
• IPB China
• POWDER & BULK SOLIDS INDIA

Prihlášku a ďalšie informácie k veľtrhu POWTECH nájdete na:
www.powtech.de a http://www.dsihk.sk/sk/veltrhy/norimberske-veltrhy/powtech/

V súčasnosti je na podujatie POWTECH 2017 prihlásená aj slovenská spoločnosť AT-ENGINEERING spol. s r.o. a 9 českých spoločností.

Kontakt pro vystavovateľov:
Stefanie Leege
T +49 911 86 06-82 31
powtech@nuernbergmesse.de

 

Obsadenie hál

Obsadenie hál

Zdroj: Tlačová správa spoločnosti NürnbergMesse GmbH s právami na uverejnenie na portáli Prepriemysel.

[TheChamp-Sharing]

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?