Inovatívna udalosť roka TechSummit 2017 – zhrnutie

Prečítajte si krátke zhrnutie tejto inovatívnej technickej konferencie

2 DNI PODPORY INOVÁCIÁM SLOVENSKA

(Bratislava, 18.5. 2017)

Aby mohlo ísť Slovensko dopredu, potrebuje pre svoj rozvoj vlastné inovácie a inovatívne využívanie nových technológií.

Foto: Tech Summit & GadgetEXPO 2017

Foto: Tech Summit & GadgetEXPO 2017

Naša krajina musí byť súčasne konfrontovaná s trendmi sveta v tejto oblasti a musí stimulovať a využívať všetky komparatívne výhody krajiny a vlastný potenciál – mozgový trust odborníkov Slovenska. Aby sa výsledky inovačných zámerov a krokov premietli do hospodárskeho rastu, je podmienkou procesu realizácie spolupráca zainteresovaných zložiek počnúc R&D, startups, veda-školy-priemysel, až po business, firmy, governments na všetkých úrovniach a ďalších, podporovaná politikou podpory inovácií na najvyšších miestach.

Práve myšlienka prepojenia a podpory inovácií na Slovensku bola hnacím motorom pre zakladateľa a organizátora Davyho Čajka k pokračovaniu konferencie TechSummit. Medzinárodný summit bol pripravený a realizovaný s cieľom poukázať na inovácie a technologické zmeny v ekonomike, ktorý sa konal 10. – 11. mája 2017 v hoteli Crowne Plaza v Bratislave.

Nosnými témami konferencie boli: Cyber security, Biomed HealthTech, Internet of Things, Smart Cities & Regions , Industry 4.0 a Startups.
Podarilo sa nám pootvoriť dvere do budúcnosti
Na druhom ročníku mega konferencie Tech Summit & GadgetEXPO 2017 vystúpilo 103 rečníkov z 10 krajín sveta a v rámci časti GadgetExpo 27 firiem predstavilo unikátne špičkové technológie.

Foto: Tech Summit & GadgetEXPO 2017

Foto: Tech Summit & GadgetEXPO 2017

Niekoľko ďalších dát z konferencie Techsummit
– check inn viac ako 400 účastníkov
– online prenos z konferencie za obidva dni pozeralo celkovo 475 ľudí
136 naplánovaných bilaterálnych stretnutí
Na úspechu realizovanej konferencie Tech Summit & GadgetEXPO 2017 sa okrem  speakrov
a účastníkov podieľalo výbornou spoluprácou Ministerstvo  hospodárstva Slovenskej republiky a rada našich ďalších tuzemských i zahraničných partnerov, s ktorými sme nadviazali partnerské vzťahy v kontexte tiež pre prípravu tretieho ročníka Tech Summit & GadgetEXPO 2018.

Ďakujeme  exkluzívnemu partnerovi,  firme  Master card, Silver partnerom  ESET, FORTINET,  T-mobile, partnerom Britská obchodná komora, SBA a hlavnému mediálnemu partnerovi  SME  , a všetkým ostatným našim partnerom, speakrom, moderátorom, účastníkom a spolupracovníkom a dobrovoľníkom, ktorí participovali na Tech Summit & GadgetEXPO 2017.

Už teraz Vás pozývame na 3. ročník konferencie Tech Summit & GadgetEXPO 2018, ktorá sa uskutoční v novom termíne v roku 2018 Bratislave. Konferencia TechSummit 2018 bude významná, kedže pôjdeme viac do hĺbky v témach, pri ktorých bude možnosť sa stretnúť so slovenskými i zahraničnými lídrami osobne, nadviazať nové kontakty a inšpirovať sa, čo je jeden z mnohých dôvodov, prečo sa stať jej účastníkom.

Nie sme „iba konferencia“, ale aj obchodná platforma, na ktorej vytvárame príležitosti pre integrácie nových inovácií.

Pre tých, ktorí nestihli byť súčasťou tohtoročného summitu je pripravený náš video kanál a naj momenty z Tech Summit & GadgetEXPO 2017 TU.

Zdroj: Tlačová správa spoločnosti Future Proof, s.r.o. s právami vyhradenými na uverejnenie spravodajstvom Prepriemysel.

[TheChamp-Sharing]

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?