Vylepši a prepoj svoj biznis
s ďalšími úspešnými podnikateľmi

Podnikatelia, spojte sa!

Prvý deň získaš nové nápady, ktoré na druhý deň aplikuješ do svojho biznis modelu. Konferencia Podnikatelia, spojte sa! je fórom inšpiratívnych nápadov, nových impulzov a odpovedí na otázky o budúcnosti biznisu. Spoločne sa pozrieme, kam nás zavedú najnovšie trendy a technológie, aké príležitosti vytvárajú a ako menia naše myslenie.

Nový svet podľa Milana Zeleného

Globálny profesor, ekonóm a vedec Milan Zelený identifikuje javy transformácie súčasnej spoločnosti. Každý z nich predstavuje výzvu k inovácii, podnikateľským zámerom, hospodárskemu oslobodeniu a politickej autonómii. „Takmer nič z tohto sme sa neučili v školách; to je práve tá výzva doby: Urobíme si to sami!“

Traja rečníci, Ivan Baťka, Fosfa, Peter Krištofovič, Salve Group, Ján Košturiak, IPA Slovakia, budú hovoriť o svojich vlastných, praktických skúsenostiach z transformácie podniku a ľudí v ňom.

Prichádza digitálna doba

V druhom bloku predstavia štyria experti svoje vízie inteligentných podnikov budúcnosti. Počas tohto bloku prepojíme pojmy ako Industry 4.0., umelá inteligencia, cloudové riešenia alebo digitálne ekosystémy. Získaš informácie, ktoré podstatne ovplyvnia tvoj pohľad na podnikanie a e-svet.

 Zmeň svoj podnikateľský model

Na workshopoch sa dozvieš, ako sa k týmto výzvam postaviť, ako nad nimi uvažovať a transformovať ich na benefity. Veľké štruktúry sa drobia na agilné a rýchle systémy, zamestnanci sa stávajú spolupodnikateľmi a interný tím inovátorov nedokáže byť dostatočne efektívny. To je svet zajtrajška. Aké akcie musíš podniknúť vo firme, aby si nezaostal?

Pozývame ťa na spoločnú cestu. Štartujeme na aprílovom stretnutí piatym ročníkom konferencie Podnikatelia, spojte sa! a pokračujeme v máji v ďalšom ročníku našej Podnikateľskej univerzity.

 

(Pri objednávke vlož heslo prepriemysel a získaš zľavu na 15%)

Celý program a registráciu na konferenciu nájdeš tu:
www.podnikateliaspojtesa.sk

 

[TheChamp-Sharing]

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?