Petržalský parkúr opäť ozvláštnia tátoše na kolesách

Exkluzívna prehliadka hviezdnych štvorkolesových tátošov. O čo ide?

Na 52. ročník tradičných medzinárodných jazdeckých pretekov Mercedes-Benz Grand Prix Bratislava CSI3* World Cup je prihlásených doposiaľ najviac: 242 koní z dvadsaťjeden krajín.

Najstaršie parkúrové podujatie na Slovensku s výnimočným trávnatým povrchom pre svojich návštevníkov opäť pripravilo, popri elegantných vystúpeniach štvornohých živých, aj exkluzívnu prehliadku hviezdnych tátošov štvorkolesových.

Dominovať im bude v slovenskej premiére Mercedes-Maybach S 560 v novom vyhotovení, ktorého 469 koní (345 kW) dokáže túto luxusnú novinku (pri celkovej hmotnosti 2,8 tony) akcelerovať z pokoja na rýchlosť 100 km/h už za 4,9 sekundy. Priamo na parkúre sa tiež predstavia: smart fortwo ED, Mercedes-AMG G 63 4MATIC, E 220 d 4MATIC All-Terrain, GLC 350 d 4MATIC ako aj A 160 d. Návštevníci pretekov budú mať možnosť v areáli bližšie sa oboznámiť tiež s GLA 180 d, GLC 350 d 4MATIC kupé či kempingovým vozdilom V 250 Marco Polo s kuchyňou.

Zdroj: Tlačová správa spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia s.r.o s právami vyhradenými na uverejnenie spravodajstvom Prepriemysel

[TheChamp-Sharing]

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?