Mechanické upchávky: Profesionálne tesnenia šité na mieru

Oddelenie priestorov rôznymi tlakmi, médiami alebo teplotami by nebolo bez špeciálnych „mechanických upchávok“ možné. Ide o priemyselné alebo klasické tesnenia, ktoré sa starajú o dokonalé uzatvorenie spoju.

Aj tieto doplnky si ale treba vedieť vybrať a my vám prezradíme, na základe ktorých výhod.

Výhody priemyselného tesnenia

Ako sme si už spomenuli, tesnenia sú určené na oddelenie priestorov s rôznymi tlakmi, médiami alebo teplotami. Zabraňujú napríklad prieniku cudzích častíc do média alebo úniku látky z krytu.

Mnoho typov týchto upchávok používaných v priemysle je navrhnutých na riešenie rôznych problémov. V závislosti na prevádzkových podmienkach a požiadavkách sa preto klasické alebo  špeciálne priemyselné tesnenia vyrábajú z rôznych materiálov.

Postarajú sa o nepretržitý a bezproblémový chod strojov

Odstávka strojov a narušenie chodu výroby môže byť spôsobené viacerými faktormi. Veľký vplyv má na priemysel a výrobu práve ľudský faktor. Ani vybavenie strojov a ich pravidelná údržba sa ale neoplatí podceňovať.

Znehodnoteniu strojov a znemožneniu ich prevádzky sa môžete vyhnúť tiež výberom kvalitného rotačného tesnenia, ktoré vám od Afinisgroup.sk môže byť dodané behom jedného dňa.

Tesnenie na mieru nie je žiadny problém. Dostanete ho na základe vašich požiadaviek a materiálového prevedenia s priemerom až do 6000 mm.

Stačí sa len presvedčiť, ako vám môžu tieto profesionálne “mechanické upchávky“ zhotovené  pomocou moderných technológií a postupov výrobu uľahčiť a zachrániť.


Zdroj obrázka: nayladen/Shutterstock.com

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?