MDŽ: O ženách a pre ženy, ktoré sa presadili v priemysle…

Mení priemysel ženy alebo menia ženy priemysel?

BRATISLAVA 8. marec – Čo všetko je súčasťou života žien, pôsobiacich vo veľkých priemyselných spoločnostiach? Mení priemysel ženy alebo menia ženy priemysel? Aj na tieto témy sa dnes živo diskutovalo v bratislavskej pobočke spoločnosti CEIT, ktorá na sviatok všetkých žien pripravila podujatie s názvom CEIT Ladies Day – o ženách a pre ženy, ktoré pôsobia v špecifickom segmente

„Keď sa povie priemysel, mnohí si ho spájajú najmä s prácou mužov, či už vo výrobe, alebo na riadiacich pozíciách. Keďže CEIT prináša inovácie najmä pre priemysel, sme v denno-dennom kontakte s mnohými priemyselnými spoločnosťami a vieme, že v nich pôsobí aj mnoho šikovných a výnimočných žien. Preto sme sa rozhodli pripraviť pre ne pohodové popoludnie a spoločne tak osláviť Medzinárodný deň žien,“ uviedla Ivana Jablonská, vedúca technologického oddelenia bratislavskej pobočky spoločnosti CEIT.

Pre dámy, ktoré prijali pozvanie, bol pripravený zaujímavý a pestrý program. Reč bola o biznis protokole v praxi a o tom, ako zostať dámou aj s prilbou na hlave. Renomovaná  špecialistka v oblasti feng-shui priblížila, ako si spríjemniť pracovné prostredie a podporiť tak vlastný profesijný rast. Na otázku, ako žiť zdravo aj s kalendárom plným termínov a stretnutí, odpovedala odborníčka na zdravý životný štýl a prítomné dámy sa naučili tiež cviky jedinečnej tvárovej jogy. Program bol zostavený v spolupráci  s občianskym združením E ženy, pre ženy, ktoré prosperujú na základe svojich talentov.

Podujatie sa stretlo s pozitívnymi ohlasmi, dámy ocenili najmä možnosť stretnúť sa v príjemnom neformálnom prostredí a porozprávať sa aj na iné ako odborné témy.

Všetkým dámam krásny Medzinárodný deň žien!

[TheChamp-Sharing]

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?