EQC Edition 1886: Moderná elektromobilita presahujúca hranice vozidla

Limitovaným modelom EQC Edition 1886 zdôrazňuje značka s hviezdou svoju predstavu o mobilite budúcnosti, ktorá bude výrazne prekračovať hranice samotných vozidiel. EQC Edition 1886 preto spája mnohé prvky mimoriadnej výbavy s optimálnymi službami v oblasti elektromobility.

Výnimočné auto na výnimočnú príležitosť: Značka Mercedes-Benz predstavuje EQC Edition 1886 (kombinovaná spotreba paliva: 20,8 – 19,7 kWh/100 km; kombinované emisie CO2: 0 g/km).

Mercedes-Benz EQC Edition 1886 sa dodáva výlučne v striebornej high-tech metalíze. Okrem toho si možno všimnúť ďalšie individuálne črty ako napríklad plaketu vo vysokolesklej čiernej farbe so špeciálnym nápisom EQC Edition 1886 na blatníku alebo 20-palcové disky z ľahkej zliatiny s 10-lúčovým dizajnom vo vysokolesklej čiernej farbe s bielymi dekoračnými prvkami.

Mercedes-Benz EQC Edition 1886

Mercedes-Benz EQC Edition 1886

V interiéri dominuje modro-čierne čalúnenie s imitáciou kože ARTICO/ Mikrovlákno DINAMICA. Výnimočnú atmosféru na palube zabezpečujú špičkový zvukový systém Burmester® s priestorovým zvukom a riadenie komfortu ENERGIZING spájajúce rôzne komfortné systémy s cieľom vytvorenia optimálneho prostredia.

Mercedes-Benz EQC Edition 1886

Mercedes-Benz EQC Edition 1886

Majiteľ dostane spolu s vozidlom aj balík služieb na uľahčenie používania ako „Údržba”, „Vyzdvihnutie a dovoz vozidla“, „Predĺženie záruky“  a „Dovolenkový balík“.

EQC je vybavené vodou chladenou nabíjačkou s výkonom 7,4 kW a je tak pripravené na nabíjanie striedavým prúdom (AC) doma a na verejných nabíjacích staniciach. Až tri razy rýchlejšie ako z domovej zásuvky prebehne nabíjanie z nabíjacej skrinky Mercedes-Benz (wallbox).

Mercedes-Benz EQC Edition 1886

Mercedes-Benz EQC Edition 1886

Ešte rýchlejšie možno nabíjať jednosmerným prúdom (DC) s výkonom až 110 kW (súčasť sériovej výbavy). Pre model EQC Edition 1886 sú k dispozícii aj osobitné služby sprostredkované na diaľku a navigačné služby, ako aj digitálna služba nabíjania Mercedes me Charge, ktoré umožňujú prístup k mnohým verejným nabíjacím staniciam. 


Tlačová správa Daimler pre Prepriemysel.sk

Viac informácií na www.mercedes-benz.sk

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?