Energeticky efektívne výrobné
procesy v automobilovom priemysle

AHK Slowakei organizuje obchodnú cestu Energeticky efektívne výrobné procesy v automobilovom priemysle, ktorá sa uskutoční v termíne od 27 – 29. apríla 2021 formou online odbornej konferencie dňa 27. apríla a online kooperačných rozhovorov.

Na odbornej konferencii vystúpia nemeckí a slovenskí odborníci z branže, inovatívne nemecké spoločnosti predstavia svoje technológie a produkty, best practices a know how z Nemecka.

Po konferencii nasledujú online individuálne kooperačné rozhovory s nemeckými firmami s cieľom nadviazania nových obchodných kontaktov a vzťahov do budúcnosti. Tieto individuálne kooperačné rozhovory prebiehajú aj nasledovné dni po konferencii, t.j.28 a 29.apríla, 2021.

Účasť na odbornej konferencii, ako aj individuálnych obchodných rozhovoroch je bezplatná.

Projekt je organizovaný v rámci exportnej energetickej iniciatívy s finančnou podporou Spolkového ministerstva hospodárstva a energetiky (BMWi).

Všetky body programu budú simultánne tlmočené.

Nemecké spoločnosti, ktoré vystúpia na konferencii s prezentáciami a s ktorými je možnosť realizovať individuálne obchodné rozhovory:

Program konferencie

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?