Získajte pred konkurenciou náskok,
garanciu a množstvo výhod

Hľadáte niečo, čím by ste ľudí zaujali? Niečo, čo vás od konkurencie odlíši a prinesie vám v podnikaní veľa výhod? Kvalita je základ, ale presvedčiť zákazníka alebo klientov o vysoko profesionálnom prístupe už nestačí. Ideálne je, ak máte po ruke dokument, ktorý to povie za vás a pomôže vám získať množstvo ďalších výhod.

ISO certifikát je dokument potvrdzujúci zhodu spoločnosti s medzinárodnými normami vo vzťahu k požiadavkám na systém manažérstva kvality. Potvrdzuje kvalitu poskytovaných produktov a služieb. V očiach potenciálnych klientov spoločnosť, ktorá má tento certifikát, určite vzbudzuje firma väčšiu dôveru ako tá, ktorá toto potvrdenie nemá.

ISO certifikácia systému riadenia kvality podniku

Zavedenie systému riadenia kvality, ktorý je v súlade s vyvinutými medzinárodnými normami, môže výrazne zlepšiť kvalitu vašich výrobkov a služieb. Samozrejme, nie je to jednoduchá a jednorazová záležitosť. Vyžaduje si to určitú dávku trpezlivosti, času a odhodlania veľa vecí zmeniť k lepšiemu.

Súlad štandardov systému v spoločnosti s medzinárodnou úrovňou

Dosahuje sa to kompetentnou organizáciou aktivít spoločnosti a zvyšovaním efektívnosti zamestnancov. Pre príklad vám predstavíme výhody, ktoré po získaní ISO 45001 alebo iného certifikátu získate:

  • zvýšenie konkurencieschopnosti na trhu;
  • výhody a zvláštne podmienky pri poskytovaní pôžičiek a pri získavaní investícií do spoločnosti;
  • osobitné postavenie pri účasti na výberových konaniach na všetky typy objednávok (verejné aj súkromné);
  • zvýšenie dôvery spotrebiteľov;
  • zvýšenie úrovne dôvery partnerov a potenciálnych partnerov;
  • zlepšenie imidžu spoločnosti;
  • príležitosť konkurovať na globálnom trhu a vstúpiť na medzinárodnú úroveň.

Stále o tom pochybujete? Nemusíte, pretože otázka súvisiaca s prítomnosťou certifikátu ISO, ktorý naznačuje súlad štandardov systému manažérstva v spoločnosti s medzinárodnou úrovňou, sa v  každodennej podnikateľskej praxi vynára čoraz viac.

Ako vidíte, ISO certifikácia je aj jednoduchým strategickým nástrojom na znižovanie nákladov minimalizáciou škôd a zvyšovaním produktivity. Ak ste s ňou ale ešte nezačali, je na čase to zmeniť. Určite vám to pomôže.

Zdroj obrázka:Olivier Le Moal/Shutterstock.com

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?