Čo prinesú mobily v budúcnosti

Finanční analytici predpokladajú, že výrobcovia smartfónov budú mať obraty 323 miliardy dolárov na tržbách, čo je prepad o 1,4% oproti minulému roku. Apple si z tohto koláča odhryzne až polovicu z tržieb a viac než tri štvrtiny celkových ziskov.

Ako reakcia na budúci pokles predaja iPhonov, Apple predstavil novú radu produktov vrátane nového a lacnejšieho iPhone SE s obrazovkou o uhlopriečke 10 cm.

V súčasnosti sú mobily ako diamanty elektronickej doby, ich významné prednosti pre zákazníkov sa zmenili z nádherných a veľkých displejov a zaoblených okrajov na užitočné aplikácie a služby, ktoré fungujú na internete a tiež internetové služby na cloudoch.

„Význam mobilných aplikácií sa mení tak, že budú spájať aj ostatné zariadenia.“ Povedal Bob O´Donnel, prezident technického vývojového centra vo Foster City.

Ďalší krok pre mobily, bude vytvoriť flexibilnú obrazovku, ktorá bude dobre viditeľná v rôznych svetelných podmienkach. Flexibilné obrazovky sa budú môcť rozvinúť a zvinúť a tým nebude obmedzená veľkosť mobilných zariadení. Čo bude tablet? Tablet zanikne prakticky zo dňa na deň.

Zdroj: reuters

[simppleboxshortcode]

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?