Čo prinesú mobily v budúcnosti

Finanční analytici predpokladajú, že výrobcovia smartfónov budú mať obraty 323 miliardy dolárov na tržbách, čo je prepad o 1,4% oproti minulému roku. Apple si z tohto koláča odhryzne až polovicu z tržieb a viac než tri štvrtiny celkových ziskov.

Ako reakcia na budúci pokles predaja iPhonov, Apple predstavil novú radu produktov vrátane nového a lacnejšieho iPhone SE s obrazovkou o uhlopriečke 10 cm.

V súčasnosti sú mobily ako diamanty elektronickej doby, ich významné prednosti pre zákazníkov sa zmenili z nádherných a veľkých displejov a zaoblených okrajov na užitočné aplikácie a služby, ktoré fungujú na internete a tiež internetové služby na cloudoch.

„Význam mobilných aplikácií sa mení tak, že budú spájať aj ostatné zariadenia.“ Povedal Bob O´Donnel, prezident technického vývojového centra vo Foster City.

Ďalší krok pre mobily, bude vytvoriť flexibilnú obrazovku, ktorá bude dobre viditeľná v rôznych svetelných podmienkach. Flexibilné obrazovky sa budú môcť rozvinúť a zvinúť a tým nebude obmedzená veľkosť mobilných zariadení. Čo bude tablet? Tablet zanikne prakticky zo dňa na deň.

Zdroj: reuters

[simppleboxshortcode]

  •  
  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona. Ochrana osobných údajov 

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?

Chyba v texte

Nasledujúci text bude odoslaný našim redaktorom: