Volkswagen na bratislavskom autosalóne

Bratislava – Rovnako ako po uplynulé roky bude značka Volkswagen na bratislavskom autosalóne (30. apríla – 5. mája) vystavovať takmer kompletnú ponuku svojich osobných a ľahkých úžitkových modelov. Expozícia importéra, Porsche Slovakia, s.r.o. s rozlohou 900 m2 bude na tradičnom mieste v hale B.0 areálu Incheba Bratislava.

Návštevníci autosalónu sa v expozícii osobných a ľahkých úžitkových automobilov Volkswagen budú môcť zoznámiť aj s niekoľkými najhorúcejšími novinkami roka 2019, ktoré mali svetovú premiéru v uplynulých týždňoch, resp. mesiacoch.

Modernizovaný Passat

Na ženevskom autosalóne začiatkom marca debutoval modernizovaný Passat, ktorý sa začne na Slovensku predávať v druhom polroku. Európsky bestseller strednej triedy dostal do druhej časti svojho životného cyklu osviežený dizajn a mnoho technických zlepšení. Zvlášť inovatívnym prvkom je asistenčný systém pre jazdu Travel Assist, ktorý zabezpečuje automatické vedenie vozidla v priečnom i pozdĺžnom smere až do rýchlosti 210 km/h – samozrejme, za predpokladu, že vodič má ruky na volante.

Volkswagen Passat

Nový Volkswagen Passat Variant R-Line

T-Cross

Začiatkom roka už bol spustený predpredaj nového malého SUV T-Cross. Jeho päťdverová karoséria so svojbytným dizajnom je približne o 5,5 cm dlhšia a o 14 cm vyššia ako Polo, ktorého technickú bázu zdieľa.

Volkswagen T-Cross

Volkswagen T-Cross

T-Cross sa bude na Slovensku predávať v dvoch bohato vybavených verziách Life a Style, ktoré sa dajú doplniť rozličnými príplatkovými prvkami a individualizovať niekoľkými atraktívnymi dizajnovými kompletmi. Návštevníci autosalónu uvidia T-Cross v troch rozličných farebných vyhotoveniach s príplatkovými dizajnovými prvkami.

Grand California

Slovenskému publiku sa v Bratislave predstaví aj nový veľký kempingový automobil Volkswagen Grand California. Vnútorné vybavenie obsahuje okrem tradičného jedálenského stola so sedacími lavicami, variča, chladničky s mrazničkou a kuchynského drezu aj elektricky vysúvaný schodík na nastupovanie v bočných dverách, plynové kúrenie, vnútorné osvetlenie z LED a nezávislý ozvučovací systém v obytnej časti.

Grand_California

Grand_California

Milou atrakciou, spestrujúcou expozíciu 17 automobilov Volkswagen bude špeciálny Volkswagen coffee-up! z bratislavského závodu Volkswagen Slovakia. Ide o prvú pojazdnú kaviareň v elektromobile, vybavenú profesionálnym kávovarom umiestneným v batožinovom priestore. Kvalitná káva z elektromobilu zaručene dobije návštevníkov energiou.

Coffee-up!

Coffee-up!


Zdroje:Tlačová správa Volkswagen Slovakia

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?