Športovo-exkluzívne GLE kupé OrangeArt Edition

Nové športovo-luxusné modely od Mercedesu. Na čo sa môžeme tešiť?

Poznávacími znakmi nového modelu GLE kupé OrangeArt Edition, ktorú možno odteraz objednať, sú oranžové prvky v kombinácii s vybranými prvkami výbavy ako exteriér AMG Line, balík Night, ako aj exkluzívny variant čalúnenia koža napa/mikrovlákno DINAMICA (kombinovaná spotreba paliva: 10,7–7,2 l/100 km, kombinované emisie CO2: 251-187 g/km).

Zákazníci si môžu vybrať medzi exteriérovým a interiérovým balíkom, ktoré možno aj kombinovať. Mimoriadne modely sa začnú expedovať obchodníkom od augusta.

V prípade vonkajšieho lakovania sú na výber odtiene čierna, polárna biela, obsidiánová čierna, irídiová strieborná, selenitová sivá a diamantová biela bright designo. Športový vzhľad zabezpečujú disky AMG z ľahkej zliatiny s priemerom 53,3 cm (21″) s dizajnom piatich zdvojených lúčov v exkluzívnom lesklom čiernom laku s oranžovým ráfikom a tiež oranžové prvky na spojleri predného nárazníka. Svetlomety systému inteligentného osvetlenia sú lemované čiernymi prstencami LED.

Výrazné kontrasty v oranžovej farbe charakterizujú aj interiér OrangeArt Edition. Medzi kľúčové vlastnosti patria športové sedadlá s čalúnením koža napa/mikrovlákno DINAMICA v čiernej farbe s lemovaním v oranžovej farbe a kontrastnými ozdobnými švami v sivej farbe. Toto čalúnenie sa dodáva výlučne pre túto edíciu. Lemovanie v oranžovej farbe ďalej zvýrazňuje interiér. Podlahové rohože s nápisom AMG a lemovaním v oranžovej farbe a stredové výplne dverí s mikrovláknom DINAMICA v čiernej farbe s kontrastnými ozdobnými švami v sivej farbe dotvárajú celkový vzhľad.

Na športové vlastnosti upozorňujú aj dole sploštený multifunkčný športový volant vo vyhotovení koža napa čierna s 3-ramenným dizajnom, športové pedále z kefovanej ušľachtilej ocele s gumovými nopkami a ozdobný prvok z hliníka so svetlým pozdĺžnym výbrusom.

Zdroj: Tlačová správa spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia s.r.o s právami vyhradenými na uverejnenie spravodajstvom Prepriemysel

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

  •  
  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona“.

Log in with your credentials

Forgot your details?

Chyba v texte

Nasledujúci text bude odoslaný našim redaktorom: