Športovo-exkluzívne GLE kupé OrangeArt Edition

Nové športovo-luxusné modely od Mercedesu. Na čo sa môžeme tešiť?

Poznávacími znakmi nového modelu GLE kupé OrangeArt Edition, ktorú možno odteraz objednať, sú oranžové prvky v kombinácii s vybranými prvkami výbavy ako exteriér AMG Line, balík Night, ako aj exkluzívny variant čalúnenia koža napa/mikrovlákno DINAMICA (kombinovaná spotreba paliva: 10,7–7,2 l/100 km, kombinované emisie CO2: 251-187 g/km).

Zákazníci si môžu vybrať medzi exteriérovým a interiérovým balíkom, ktoré možno aj kombinovať. Mimoriadne modely sa začnú expedovať obchodníkom od augusta.

V prípade vonkajšieho lakovania sú na výber odtiene čierna, polárna biela, obsidiánová čierna, irídiová strieborná, selenitová sivá a diamantová biela bright designo. Športový vzhľad zabezpečujú disky AMG z ľahkej zliatiny s priemerom 53,3 cm (21″) s dizajnom piatich zdvojených lúčov v exkluzívnom lesklom čiernom laku s oranžovým ráfikom a tiež oranžové prvky na spojleri predného nárazníka. Svetlomety systému inteligentného osvetlenia sú lemované čiernymi prstencami LED.

Výrazné kontrasty v oranžovej farbe charakterizujú aj interiér OrangeArt Edition. Medzi kľúčové vlastnosti patria športové sedadlá s čalúnením koža napa/mikrovlákno DINAMICA v čiernej farbe s lemovaním v oranžovej farbe a kontrastnými ozdobnými švami v sivej farbe. Toto čalúnenie sa dodáva výlučne pre túto edíciu. Lemovanie v oranžovej farbe ďalej zvýrazňuje interiér. Podlahové rohože s nápisom AMG a lemovaním v oranžovej farbe a stredové výplne dverí s mikrovláknom DINAMICA v čiernej farbe s kontrastnými ozdobnými švami v sivej farbe dotvárajú celkový vzhľad.

Na športové vlastnosti upozorňujú aj dole sploštený multifunkčný športový volant vo vyhotovení koža napa čierna s 3-ramenným dizajnom, športové pedále z kefovanej ušľachtilej ocele s gumovými nopkami a ozdobný prvok z hliníka so svetlým pozdĺžnym výbrusom.

Zdroj: Tlačová správa spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia s.r.o s právami vyhradenými na uverejnenie spravodajstvom Prepriemysel

[TheChamp-Sharing]

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?