Jednoduchý a šetrný spôsob,
ako využiť jeden stroj na viac účelov

Tak ako sa majú schopnosť inteligentné hodinky vďaka Bluetooth alebo NFC rozhraniu premeniť na multifunkčný počítač alebo mobil, aj rôzne stroje v priemysle alebo vo výrobe môžete pomocou rôznych prídavných zariadení premeniť na viacúčelových pomocníkov.

Prídavné zariadenia sú špeciálne časti strojov, pomocou ktorý sa dá jedno zariadenie využiť na viacero účelov. A s nami sa o tom môžete presvedčiť.

Všestrannosť, ktorú oceníte

V mnohých prípadoch sa aj dobre zabehnutá výroba môže zastaviť pre nevyhnutnú potrebu špeciálneho zariadenia. V dnešnej dobe si však vybavovať prevádzku špičkovou technikou za drahé peniaze už nemusíte. Stačí mať po ruke profesionálne prídavné zariadenia, ktoré sú kompatibilné s vaším vybavením a dokážu premeniť bežný stroj na univerzálneho pomocníka.

Výhody prídavných zariadení

Prvou a najdôležitejšou výhodou prídavných zariadení je, že si ich nemusíte kupovať, ale požičať, čím ušetríte náklady. Počas celej doby používania sa môžete spoľahnúť na kvalitu a záruku.

Pevné reťaze na VZV alebo iné typy prídavných zariadení vám umožnia pracovať v náročných podmienkach. Problém s nadštandardnou manipuláciou sa tak veľmi rýchlo vyrieši. Zefektívnia prácu a pomôžu vám dosiahnuť vyššie zisky.

Cieľom týchto doplnkov je rozšíriť zoznam možných operácií a rozšíriť funkčnosť strojov. Po inštalácii dokáže zariadenie, v tomto prípade vysokozdvižný vozík zdvíhať nielen palety, ale vykonávať mnoho ďalších užitočných akcií.

Tieto špeciálne prídavné zariadenia vám umožňujú zjednodušiť a urýchliť postup vykladania, čo je výhodné, ak potrebujete presne umiestniť náklad a inštalácia sa musí vykonávať pozdĺž horizontálnej osi.

Stačí sa o tom len presvedčiť a prídavné zariadenie si požičať alebo zakúpiť.

Zdroj obrázka:  Robert Kneschke/Shutterstock.com

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?