Zmeňte váš model fungovania tak, aby to dávalo zmysel

Predstavujeme vám Tee Camp – sériu workshopov, po ktorých sa budete na svoje podnikanie pozerať z úplne inej perspektívy. A to je naším cieľom. Inšpirovať vás k zmenám.

Spojili sme štyroch ostrieľaných harcovníkov do jedného konceptu. Naším cieľom je priniesť nový, inšpiratívny a transformačný pohľad na podnikanie. Záleží nám na tom, aby sa slovenskí podnikatelia stali konkurencieschopní v turbulentnom globálnom svete podnikania.

Pilotný workshop sa uskutoční 20. februára v Trenčíne. Hostiť nás bude Facility System Hub.

Nechceme, aby sa z našej krajiny stala iba montovňa áut a sieť subdodávateľov veľkých automobiliek. Na to, aby sme mohli začať meniť podnikateľské prostredie, je potrebné začať nahliadať na naše životy z inej perspektívy.

Digitalizácia a internet nám síce umožňujú jednoduchší vstup na zahraničné trhy, ale tieto sú zároveň tak silno konkurenčné, že je problematické na nich uspieť, či presadiť sa.

Tak ako ostatné krajiny, aj Slovensko má veľa šikovných, húževnatých a kreatívnych ľudí. Naše firmy skrývajú obrovské talenty našich ľudí. Počas nabitého dňa vám ukážeme, ako môžete nájsť talenty v sebe a v svojich kolegoch. V momente, kedy človek nájde to, čo vie robiť najlepšie a začne sa tomu cielene venovať, začne ho práca viac baviť. Ak ho práca baví, tak sa mení jeho výkon, ale zároveň aj kultúra samotnej firmy.

Tieto osobné zmeny dokážu naštartovať obrovské zmeny vo firemnej kultúre, čo následne umožňuje majiteľom pracovať s firmou ako kultúrnym a živým organizmom, ktorý je na zmeny pripravený.

Na zmeny však nie je len pripravený, ale sa na ne aj teší a s radosťou prijíma nový svet, ktorý práve prichádza. Nastupuje stále väčší tlak na transformáciu a uspejú len Tí, ktorí na ňu budú pripravení. Pripravení budú Tí, ktorí ako prví aktivujú svoje talenty.

My sa tešíme, že sa nám podarilo vyskladať štyroch spíkrov, ktorí sú inšpiráciou všade, kam prídu a zároveň sa zaslúžili o zmenu mnohých životov k lepšiemu.

A ak nič iné, tak Vás minimálne inšpirujú k tomu, ako začať premýšľať v iných kontextoch.

Ivan Košalko

Ivan je prvým slovenským certifikovaným Gallup koučom. Ivan Vás bude inšpirovať, ako zo svojho talentu vydolovať maximum – pre vlastný úspech, ale aj pre úspech firmy a v prospech všetkých, s ktorými prichádzate do kontaktu.

Michal Martoch

Spolumajiteľ spoločnosti Talentwork, zameranej na poskytovanie služieb v oblasti talent manažmentu s využitím vlastného algoritmu TalentWork.

Petr Skondrojanis

Špecialista na personalistiku, recruitment a biznis poradenstvo. Vo vlastnom projekte COCUMA prezentuje firmy, ktoré si zaslúžia byť videné, slabším pomáha dobehnúť silnejších a pomáha nájsť zmysel v podnikaní.

Peter Bolebruch

Je špecialistom na vytváranie nových biznis modelov inšpirovaných digitálnymi technológiami. Pomáhal budovať značky ako napr. OMS, Embraco, Decodom či Protherm.

Na event vás pozývajú organizátori – spoločnosť ​Teesys​ a portál ​PrePriemysel.sk​.

Facebook Event: ​https://www.facebook.com/events/331202347475552/
Web:https://tee.camp/
Predaj lístkov: https://www.eventbrite.com/e/tee-camp-restartuj-svoj-biznis-model-tickets-53636594498

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

  • 4
  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?