VW Slovakia prispieva zamestnancom na letné tábory

Volkswagen Slovakia (VW SK) prispieva každoročne stovkám detí zamestnancov na letné tábory podľa vlastného výberu.

Minulý rok požiadali o príspevok na letné tábory pre vyše 600 detí, vďaka čomu zamestnávateľ odľahčil rozpočty viac ako 450 rodínZamestnanci VW SK môžu každý rok počas letných prázdnin využiť príspevok na detský tábor zo sociálneho fondu.

Vybrať si môžu pre každé dieťa až dva ľubovoľné letné tábory pobytové či denné, na Slovensku i v zahraničí. Výška príspevku sa pohybuje od 70 do 120 eur pri pobytových táboroch a 10 eur / deň pri denných táboroch. Deti zamestnancov VW SK najčastejšie trávia prázdniny na pobytových a denných táboroch na Slovensku. 

letné tábory VW Slovakia

letné tábory VW Slovakia

Dlhoročnou tradíciou je Volkswagen Slovakia Sommer Camp, ktorý v tomto roku organizuje Nadácia Volkswagen Slovakia pre deti zamestnancov v bezprostrednej blízkosti bratislavského závodu.

Tábor sa koná denne počas celých letných prázdnin s výnimkou celozávodnej dovolenky a víkendov. Je určený deťom od 6 do 12 rokov a v tomto roku sú k dispozícii týždenné turnusy pre takmer 400 detí.  


Zdroje: Tlačová správa Volkswagen Slovakia

Obrázky: pexels.com

Tlačivo na stiahnutie nájdete TU.

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?