Volkswagen spustil systém rezervácie na prvý model svojho elektrického radu ID. - ID.3

Volkswagen spustil predrezervácie na prvý model svojho nového elektrického radu ID. – ID.3. Odteraz sa môžu potenciálni zákazníci zaregistrovať pre prvý výrobný slot ID.3 na internetovej stránke so zaplatením rezervačného poplatku 1000 €.

Špeciálny model ID.3 1ST, ktorý bol špeciálne nakonfigurovaný pre predpredaj, má bohaté exkluzívne vybavenie vysokej kvality a je limitovaný na 30 000 vozidiel. Volkswagen vybavil ID.3 1ST batériou strednej kapacity, pri ktorej predpokladá najväčšie rozšírenie.

Tri voliteľné kapacity batérie budú umožňovať dojazd ID.3 od 330 do 550 kilometrov podľa WLTP. Predpredajový špeciálny model ID.3 1ST má dojazd 420 km (WLTP). Kým základná cena ID.3 s najmenšou verziou batérie sa bude začínať pod 30 000 €, zvláštny model ID.3 1ST bude dostupný za menej ako 40 000 €.

volkswagen ID. - ID.3

volkswagen ID. – ID.3

Volkswagen ID.3 sa bude vyrábať neutrálne z hľadiska emisií oxidu uhličitého. Výroba batérií aj samotného vozidla sú na to prispôsobené dôsledným využitím energií z obnoviteľných zdrojov. Nevyhnutné emisie, ktoré vznikajú vo výrobnom procese, Volkswagen kompenzuje certifikovanými klimatickými projektmi.

Výroba verzie ID.3 1ST bude spustená ako bolo pôvodne plánované, koncom roka 2019 a prvé vozidlá budú dodané zákazníkom v polovici roka 2020.

„Spustením paneurópskeho predpredaja modelu ID.3 sa elektromobilita Volkswagen stáva realitou pre zákazníkov. Od dnes sa na nej môže podieľať každý,“ povedal Jürgen Stackmann, člen predstavenstva značky Volkswagen.

volkswagen ID. - ID.3

volkswagen ID. – ID.3

„Spočiatku chceme elektrifikovať Európu modelom ID.3 a potom ostatné regióny ďalšími elektrickými modelmi radu ID., ktoré budú nasledovať v blízkej budúcnosti.“

Volkswagen ponúka zvláštny model ID.3 1ST v štyroch farbách a troch verziách. Všetky verzie majú veľké kolesá a bohaté sériové vybavenie: ID.3 1ST má mnoho komfortných prvkov, vrátane hlasového ovládania a navigačného systému, ID.3 1ST Plus má navyše reflektory IQ. Light a dvojfarebnú karosériu aj interiér.

ID.3 1ST Max má veľké panoramatické strešné okno a inovatívne prvky ako head-up displej s rozšírenou realitou.

Na mnohých trhoch bude predpredaj spustený ihneď po svetovej premiére modelu ID.3 na frankfurtskom autosalóne v septembri. Potom budú môcť záujemcovia uzavrieť záväznú objednávku na niektorú z troch verzií zvláštneho modelu ID.3 1ST u preferovaného predajcu Volkswagen. 


Zdroje:Tlačová správa Volkswagen Slovakia

Viac informácií TU

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?