Užite si vyšší výkon ojazdeného vozidla
bez záťaže peňaženky a životného prostredia

Mnohí z vodičov vedia o nepríjemnostiach, ktoré spôsobujú upchaté DPF filtre alebo katalyzátory v motore ich vozidla. Dobrou správou je, že pre nápravu a vyriešenie celého problému nemusíte kupovať nové zariadenie, ale to aktuálne nechať profesionálmi ekologicky vyčistiť.

Aj vďaka takémuto jednoduchému úkonu môže vaše ojazdené vozidlo dosiahnuť vyšší výkon bez záťaže životného prostredia a peňaženky.

Čo je DPF filter a kedy ho treba vymeniť?

DPF (Diesel Particulate Filter) je filter pevných častíc inštalovaný vo výfukovom systéme novších turbodieselových motorov. Filter je navrhnutý tak, aby neutralizoval častice sadzí vznikajúcich pri spaľovaní paliva.

V dôsledku zlej kvality paliva, nesprávnej údržby palivového systému, dlhodobej prevádzky vozidla v mestských podmienkach, ako aj životnosti komponentov systému (pri najazdených viac ako 170 000 km) sa toto zariadenie veľmi rýchlo znehodnotí a je potrebné ho vymeniť.

Výmenou môžete zvýšiť výkon motora a pohodlie pri jazde. Problém je v cene, s ktorou musíte počítať. Pre jej výšku sa preto mnohí rozhodujú pre lacný repas DPF. Čo si pod ním predstaviť?

Ekologické čistenie DPF

Repasom filtra sa rozumie kompletné ekologické čistenie DPF. Znamená to celý systém rozobrať na jednotlivé časti, ich stav detailne posúdiť, opraviť alebo vymeniť a po zmontovaní opäť uviesť do plnohodnotnej prevádzky.

Ekologické čistenie DPF filtra je vykonávané na zariadeniach, ktoré sú metrologicky overené Slovenskou legálnou metrológiou, takže kvalita repasu bude takmer stopercentná a vozidlo pripravené na niekoľko ďalších šťastných najazdených kilometrov.

Zdroj obrázka: Lisa-S/Shutterstock.com

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?