Tesla ponúka skúšobnú verziu autopilota zdarma

Zaujímavá skutočnosť na tejto službe od Tesly je, že je môže byť jednoducho aktivovaná cez softvér. Tesla sa rozhodla využiť ju a ponúkať bezplatne službu autopilota zdarma pre všetkých zákazníkov, ktorí si túto službu nezakúpili priamo z výroby.

Každý elektromobil od Tesly vyrobený po roku 2014 má už zabudovaný hardvér na autopilota a rovnako ako satelitné rádio a ďalšie systémy, Tesla verí, že ponúkaním služby zdarma na 30 dní si ju zákazníci nakoniec zakúpia, aj keď si predtým mysleli, že ju nepotrebujú. Tesla teraz oslovuje zákazníkov prostredníctvom správ na obrazovkách zabudovaných v elektromobiloch.

Táto skúšobná verzia umožňuje automatické riadenie, automatickú zmenu jazdného pruhu a navyše, posledné zlepšenie systému dokonca ponúka automatické parkovanie, ktoré priniesla posledná online aktualizácia.

Autopilot stojí 2500 dolárov (2220 euro) ak si ju zakúpite spolu s elektromobilom alebo 3000 dolárov (2670 euro) ak sa rozhodnete o jeho zakúpenie až neskôr. Preto Tesla chce na zákazníkoch získať 500 dolárov (445 euro) navyše, tým, že im ponúkne zdarma skúšobnú verziu.

Táto technológia je naozaj pozoruhodná, ale je aj pomerne drahá, navyše keď Tesla stále uvádza, že sa jedná iba o beta verziu. Táto skúšobná verzia na 30 dní umožní zákazníkom vyskúšať netradičnú technológiu na ich vlastných autách na ich obvyklých cestách. Preto sa môžu rozhodnúť, či pre nich bude naozaj prínosom.

Zdroj: digitaltrends.com

[simppleboxshortcode]

  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?