Systém digitálnych váh pre zistenie presného počtu kusov

Spoločnosť Tovatech predstavila nový systém digitálnych váh pre určenie presného počtu kusov v sklade alebo priamo vo výrobe – jedná sa o pokročilý a presný systém evidencie dielov.

Systém obsahuje sústavu dvoch presných digitálnych váh, pričom menšia z nich je referenčná a druhá väčšia meria hmotnosť väčšieho množstva kusov. Tento systém dokáže rýchlo a presne určiť množstvo kusov na sklade a súčasne tieto dáta preniesť do systému v PC pre korektnú a presnú evidenciu. Je možné integrovať aj skener čiarových kódov prepraviek s kusmi, aby sa eliminovali ďalšie chyby pri identifikácii.

Systém funguje tak, že na referenčnú váhu sa položí minimálne 1 kus, avšak pre presnejšie meranie a ľahšie kusy sa odporúča položiť minimálne 10 kusov. Potom na hlavnej váhe sa odváži väčšie množstvo kusov. Systém potom vykoná výpočet a presne určí počet kusov na hlavnej váhe.

Tento systém dokáže načítať existujúce dáta z tabuliek Excelu a navyše má internú pamäť na 1000 položiek, ktorým je možné priradiť skladové označenie, hmotnosť prepravky, počet referenčných kusov a počet vážených kusov.

The-KERN-CDEE-Counting-Scale-System (1)

Zdroj: mhlnews.com

[simppleboxshortcode]

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?