Profesionálny prístroj na náročnú separáciu
nemagnetických kovov

Magnetická separácia je metóda, ktorá využíva na triedenie železných materiálov ťažké stroje, ako sú dopravné pásy a priemyselné magnety. Prečo je dôležitá? Niektoré priemyselné odvetvia sa spoliehajú na magnetickú separáciu preto, aby zabezpečili čistotu svojich výrobkov. Napríklad farmaceutický, potravinársky a nápojový priemysel závisia od magnetickej separácie, aby udržali svoje výrobky zdravé.

Triedenie železných a neželezných materiálov zvyšuje nielen zisky, ale tiež zabraňuje kontaminácii recyklovateľných materiálov. A pokiaľ sa chcete o výhodách tejto špeciálnej separácie dozvedieť viac, pokračujte v čítaní nášho článku.

Jednoduché a efektívne separovanie

Magnetické separátory sú neuveriteľné stroje, pretože sa veľmi ľahko používajú. V skutočnosti môžu pracovať alebo separovať s minimálnou alebo žiadnou prítomnosťou človeka. Výhodou týchto multifunkčných separátorov nemagnetických kovov je aj ich samo údržba, vďaka čomu budú vaše náklady na triedenie odpadu ešte nižšie.

Všestranné použitie

Magnetické separátory sú do značnej miery univerzálne, pokiaľ ide o ich možnosti a priemyselné odvetvia, v ktorých sa používajú. Profesionálny Eddy Current separátor môžete napríklad využiť v recyklačnom priemysle, pri likvidácií odpadov, elektrických zariadení, v sklárskom priemysle a ďalších iných odvetviach, kde je tento druh separácie vyžadovaný.

Za dokonalým triedením tohto špecifického odpadu sú veľmi silné NdFeB magnety, pevná konštrukcia a jej univerzálna povrchová úprava.

Ak preto vaša spoločnosť nemá magnetický oddeľovač, ale pracujete v jednom z mnohých priemyselných odvetví, ktoré by mali z jeho služieb výhody, zvážte jeho zakúpenie. Pri výbere magnetického separátora je ale potrebné mať na pamäti niekoľko faktorov a zvoliť si vhodného dodávateľa. Magneticke-separatory.sk vám v tomto smere určite pomôžu.

Zdroj obrázka:Surasak_Photo/Shutterstock.com

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?