Preprava tovaru vybavená efektívne do 15 minút

Logistika je zásadnou vecou pre kohokoľvek, kto obchoduje s tovarmi alebo službami. Preprava tovaru z bodu A do bodu B čo najrýchlejšie, najekonomickejšie a najbezpečnejšie, často determinuje vždy tenkú hranicu medzi úspechom a neúspechom.

Preto tí úspešní poznajú spôsoby na efektívnu prepravu tovaru a nemajú s ňou problém. Špeciálne sa táto téma týka internetových obchodov, ktoré sú doslova závislé na rýchlej preprave, ktorá je ich konkurenčnou výhodou.

Celý proces do 15 minút

Prirodzene, len málo firiem, možno s výnimkou najväčších celosvetových hráčov, má vybudovanú vlastnú prepravnú a logistickú sieť. Drvivá väčšina spoločností využíva sprostredkovateľov, čiže špecializované firmy, ktoré sa zameriavajú na prepravu tovaru a logistiku.

U takejto firmy si dnes on-line viete vybaviť prepravu tovaru, a to do 15 minút. V priebehu 15 minút firma zistí možnosti prepravy, čas dodania a ponúkne cenovú kalkuláciu.

preprava tovaru

preprava tovaru

Potom už treba doladiť detaily

Ak s ponukou súhlasíte, tak s firmou doladíte detaily naloženia tovaru, či prípadné špecifické požiadavky. Jednou z častých špeciálnych požiadaviek je nadrozmerná preprava, čiže preprava tovaru, kde jeden rozmer presahuje 13,6 m na dĺžku, 2,45 m na šírku, 3 m na výšku a váži viac než 25 ton.

V takom prípade treba dať požiadavku a firma zabezpečí prepravu aj takéhoto „veľkého“ tovaru.

Firma na prepravu tovaru plní tri úlohy

Tieto tri základné úlohy sú úplne jasné – dopraviť tovar rýchlo, flexibilne a bezpečne do cieľa určenia. Práve o tom je nákladná preprava tovaru v rámci krajiny, Európy i celého sveta.

Pre zákazníka je výhodné aby bola preprava tovaru vybavená do 15 minút, potom už dáva všetko do rúk prepravnej firmy, ktorá sa zaväzuje doručiť tovar na miesto určenia v danom čase a samozrejme bez akéhokoľvek poškodenia či komplikácií.  


Zdroj: elumatrans.sk

Zdroj obrázkov: pexels.com

[TheChamp-Sharing]

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?