Praktické videonávody: využívajte svoj automobil naplno

Spoločnosť Porsche Slovakia, s.r.o., autorizovaný importér značky Volkswagen pre Slovensko, atraktívnou formou oslovuje svojich existujúcich i potenciálnych zákazníkov – na svojom blogu a kanáli YouTube jednoduchým a prístupným spôsobom vysvetľuje nové i tradičné komfortné a bezpečnostné funkcie automobilov Volkswagen pomocou praktických videonávodov.

Automobily Volkswagen tradične patria k špičke v oblasti zavádzania nových funkcií a asistenčných systémov, ktoré zvyšujú pohodlie vodiča a bezpečnosť posádky. No s rozširovaním moderných technológií zákonite dochádza k tomu, že mnoho majiteľov a užívateľov vozidiel ich detailne nepozná a ani nevie úplne využívať.

Pritom tieto funkcie prinášajú zákazníkovi mnohé benefity. Je bežným javom, že v dnešnom rýchlom životnom tempe sa mnoho zákazníkov uspokojí s predvedením základných funkcií pri odovzdávaní vozidla predajcom a ďalej sa štúdiom návodu na obsluhu a údržbu príliš nezaťažuje. Praktické videonávody

Aby sa zákazníci Volkswagenu jednoduchým, rýchlym a moderným spôsobom mohli zoznámiť s novými funkciami vozidiel, spoločnosť Porsche Slovakia pripravila zaujímavý projekt, v rámci ktorého expert importéra na inovatívne technológie Ing. Miroslav Straka detailne popisuje jednotlivé prvky, pričom odhaľuje skryté funkcie.

Jednotlivé funkcie expert vysvetľuje v krátkych praktických videonávodoch (VW TECH VIDEO), ktoré prináša YouTube kanál Volkswagen Slovensko.Praktické videonávody

Zatiaľ boli v rámci projektu vyrobené a zverejnené tri videonávody, zamerané na základné, každodenne používané prvky ako kľúč s diaľkovým ovládaním, bezkľúčové odomykanie a štartovanie, ako aj parkovacie asistenčné systémy – vrátane málo známych funkcií.

V priebehu druhého polroka postupne pribudnú videá popisujúce funkcie a ovládanie nasledujúcich asistenčných systémov:

  • ACC + Front Assist
  • Lane Assist
  • Side Assist, Blind Spot, asistent vyparkovania
  • Svetlomety LED Matrix (v novom Passate)
  • CarNet, AppConnect, VW Connect

Zdroje: Tlačová správa Volkswagen Slovakia

Zákazníci si môžu jednotlivé videonávody prezrieť na oficiálnom blogu značky.

Doteraz zverejnené videá nájdete aj tu:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLptdMzy02BBTzJP7w5zroUApuTj7GL92w

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

  • 2
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?