Nový druh videohier – virtuálna realita

VOID je nový druh videohier. VOID Vás vezme doslova o krok dopredu do novej dimenzie a nového sveta bez hraníc. Z hrania medzigalaktických vojen na mimozemských planétach cez kúzlenie čiernej mágie v podzemí, VOID prináša plne zobraziteľnú budúcnosť zábavy a oveľa viac.

Táto integrovaná virtuálna realita Vám umožní vidieť, pohybovať sa a cítiť všetky dimenzie vašej predstavivosti v úplne novom druhu realistického zobrazenia. Virtuálna zábava vás prevedie hlavnými mestami Severnej a Južnej Ameriky, Ázie, Európy a Austrálie. Je to omnoho viac ako sledovanie filmu alebo hranie videohry – VOID Vám umožní zažiť dobrodružstvo.

Vo videohre VOID budú hráči v interakcii s mnohými prvkami fyzického sveta. Fyzické zmysly a pocity budú zahŕňať zmeny, dotyky, pocity z vibrácií, tlaku vzduchu, teploty, vlhkosti, simulácie kvapalín a vône. Navyše, táto nová technológia nám umožní vytvárať ilúziu, že hráč zažíva objavovanie nových oblastí alebo nových miest bez toho aby opustil hernú stanicu. Výsledok bude fyzické spojenie s virtuálnym svetom a pocitom objavenie doposiaľ nepoznaného.

Tento simulátor má kapacitu dve osoby, je plne interaktívny a dokáže snímať 360° pohyby v troch osiach rotácie a súčasne aj výšku. Na rozdiel od ostatných simulátorov, ktoré používajú kamery ako snímače pohybu, VOID zvolil špeciálne snímače Rapture HMD, ktoré sú integrované v špeciálnom oblečení. Tieto simulácie umožnia mnoho rôznych druhov aplikácií ako letecké súboje, pozemná preprava, pozemné a vesmírne súboje, podvodné objavy a mnoho ďalších. Či už zvolíte singleplayer alebo multiplayer, možnosti budú takmer neobmedzené.


Zdroj: thevoid.com

[simppleboxshortcode]

  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?