Novinky od Mercedes-Benz na autosalóne v Bratislave

Mercedes-Benz predstaví na autosalóne Bratislava (Výstavisko Incheba, 30. apríla. – 5. mája 2019) celkom osem noviniek v slovenských premiérach.

Produktoví experti na stánku Mercedes-Benz sa postarajú každý deň (v časoch 11:00, 13:00, 15:00 a 16:00) o zaujímavé predstavenie noviniek s video prenosom na veľkoplošnú obrazovku.

Stánok značky Mercedes-Benz sa bude už tradične nachádzať v hale B1 hneď oproti vchodu. Priaznivcov automobilov pritiahne okrem noviniek aj mimoriadne emotívne vysoko výkonné vozidlo Mercedes-AMG GT4 4-dverové kupé.

Model smart EQ forfour obohatí expozíciu „Elektromobilita a Slovensko – Dobrý nápad“, ktorá sa bude nachádzať v hale D. V rámci prednášok sa dňa 3. mája o 15:20 v expozícii Elektromobilita a Slovensko predstaví aj korporátna stratégia CASE značky Mercedes-Benz.

Nové GLC kupé: Fascinujúce tvary a vysoká inteligencia

Očarí výrazným vzhľadom, inovatívnymi asistenčnými systémami, novými motormi a najnovšou generáciou infotainmentu MBUX. Spoločnosť mu bude robiť aj verzia GLC SUV, ktorá spája výnimočné jazdné vlastnosti s veľkým vnútorným priestorom.

Mercedes-Benz GLC kupé

Mercedes-Benz GLC kupé

Nové EQC: Mercedes-Benz medzi elektromobilmi

Model EQC predstavuje prvé čisto elektrické vozidlo od značky Mercedes-Benz technologickej a produktovej značky EQ. Pod tvarmi progresívneho kompaktného SUV sa skrýva ideálna kombinácia vnútorného priestoru, komfortu a každodenných praktických schopností.

Mercedes-Benz EQC

EQC

Nové GLE: Moderný luxus na cestách aj mimo nich

Nové GLE dosahuje hodnotu aerodynamického odporu cw 0,29 čo je najlepšia hodnota vo svojom segmente. Základom pre výnimočné jazdné vlastnosti na ceste aj v teréne je úplne nový hydropneumatický aktívny podvozok E-ACTIVE BODY CONTROL.

Mercedes-Benz GLE

Mercedes-Benz GLE

Nová Trieda A sedan: Vstupenka do sveta sedanov Mercedes-Benz

Krátke previsy vpredu aj vzadu, rázvor s hodnotou 2 729 mm, dynamické proporcie a najlepší odpor vzduchu spomedzi všetkých sériovo vyrábaných vozidiel sveta s hodnotou cw iba 0,22. To sú len niektoré zo základných vlastností nového sedanu Triedy A.

Mercedes-Benz Trieda A sedan

Trieda A sedan

Nová Trieda B: Perfektné vozidlo pre celú rodinu

Interiér ponúka mnoho vnútorného priestoru, nechýbajú kvalitné materiály a špičkové dielenské spracovanie. Výnimočnú úroveň aktívnej bezpečnosti prinášajú najmodernejšie asistenčné systémy ako aj systém KOUČ ENERGIZING.

Mercedes-Benz Trieda B

Trieda B

Nové CLA kupé: Ikona dizajnu

CLA kupé je z hľadiska dizajnu umeleckým stvárnením kombinácie automobilovej krásy a technologickej vyspelosti.

Mercedes-Benz CLA

Mercedes-Benz CLA

Nová Trieda V: Nový vzor veľkopriestorovej limuzíny

Na slovenský trh prichádza aj Trieda V, ktorá v segmente veľkopriestorových vozidiel stanovuje nové kritériá pre to, ako má vyzerať luxus vhodný na dlhé cestovanie.

Mercedes-Benz Trieda V

Mercedes-Benz Trieda V

Mercedes-AMG GT 4-dverové kupé: Viac miesta, viac výkonu, viac zimomriavok

Mercedes-AMG GT 4-dverové kupé spája jedinečný dizajn, vysoký komfort a vynikajúcu techniku športového automobilu s atletickým, štvordverovým dizajnom fastback.

Mercedes-AMG GT

Mercedes-AMG GT


Tlačová správa Daimler pre Prepriemysel.sk

Viac informácií na www.mercedes-benz.sk

„Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme“

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?