Kritériá, na základe ktorých si zariadite tú najlepšiu kanceláriu

Zariadenie priestoru na prácu je v súčasnosti ústrednou témou. Práve od vhodných pracovných podmienok závisí náš výkon a úspech firmy. Docieliť, aby bola táto vzájomná závislosť výhodná pre obe zúčastnené strany je ale často problém. Existujú však doplnky, pomocou ktorých sa dosiahnu spomínané ciele bez zbytočných komplikácií.

Poďme sa na ne spoločne pozrieť, aby ste ich potom mohli rýchlo aplikovať do praxe.

Na začiatku si premyslite dizajn

S návrhom pracoviska sa vytvára základ pre ziskovosť firmy. Ak dizajn kancelárie zodpovedá moderným aspektom a vyhovuje zamestnancom, pozitívne sa to prejaví na pracovných výsledkoch. Dizajn pracoviska v kancelárii predstavuje adekvátne umiestnenie a používanie stola, počítača a kvalitných tonerov Samsung tak, aby sa vytvorila príjemná pracovná atmosféra a minimalizovala fyzická i psychická záťaž.

Zvážte všetky predpisy, ktoré treba brať do úvahy

Vedeli ste, že minimálna veľkosť kancelárií je osem štvorcových metrov, ak miestnosť využíva iba jedna osoba. Na každého ďalšieho zamestnanca je potrebné prideliť ďalších päť metrov štvorcových. V otvorenej kancelárii treba pamätať na to, že každý zamestnanec potrebuje dostatočnú voľnosť pohybu.

Pri zriaďovaní pracoviska treba na každý pracovný stôl naplánovať minimálne 1,5 metra štvorcového dodatočného voľného priestoru. Nepríjemné na tom je, že v súčasnosti treba pritom zohľadniť aj dôležité rozostupy, čím sa nároky na veľkosť kancelárie zvyšujú.

A čo hluk? Hladina hluku nie je problémom len na veľkých priemyselných pracoviskách. Aj v malej kancelárií môže pravidelné používanie nových tonerov Samsung M2070W v tlačiarni spôsobiť vyšší hluk.

Ak neviete, aký hluk je škodlivý, pre príklad uvádzame, že limit pre kancelársku prácu je 65 decibelov, čomu zodpovedá hluk šijacieho stroja alebo väčšia skupinová konverzácia. Ak tieto faktory a predpisy pri zariadení kancelárie spolu s výberom moderného nábytku zohľadníte, určite sa vám bude pracovať lepšie.

Zdroj obrázka: Srijaroen/Shutterstock.com

0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?