Ideálne riešenie pre ľahkú prepravu balíkov, debien a iných objemných tovarov do schodov

Zas tie nekonečné schody… tým, ktorí si aspoň raz za život zažili viacpodlažné výťahom nevybavené budovy, je tento problém veľmi dobre známy a pochopili – ako je veľmi ťažké dostať na štvrté alebo piate poschodie klavír,  kancelársku techniku, trezory a ďalšie iné podobné objemnejšie vybavenie. Dnes vám ale tieto situácie vrásky na čele spôsobovať už nemusia.

Ak chcete tento a podobný problém rýchlo vyriešiť, podarí sa vám to jedine v prítomnosti špeciálneho zariadenia schopného pracovať aj v takto náročných podmienkach. Problémové úzke schodisko a niekoľko podlaží sa tak stanú minulosťou.

Dôvodom vášho nadšenia a radosti môže byť rudla na schody. Moderná a multifunkčná manipulačná technika, s ktorou bude prenos ťažkých krabíc, balíkov, sudov a iných podobne ťažkých a rozmerovo väčších vecí naozaj hračkou, pretože tieto zariadenia sú navrhnuté špeciálne pre mechanizované dodanie objemného alebo cenného nákladu po schodisku.

Rudla schodisková

Rudla schodisková

Žiadne schody vás nezastavia

Každý model je charakterizovaný špeciálnou konštrukciou, ktorá vďaka svojej pevnosti umožňuje prepravovať ľubovoľný tovar aj po členitom teréne, ktorý spájajú jednotlivé schody.

Zdvihový rozsah ktoréhokoľvek z modelov je až do 200 kg. Svoje využitie si tak rudle na schody nájdu naozaj všade. Najviac sa však tešia obľube v pohostinstvách, kde sa manipuluje s ťažkými sudmi na pivo alebo prepravkami s limonádou. Nepohrdnú nimi ani prepravné spoločnosti, ktorých kontakt s nábytkom a ťažkými spotrebičmi do domácnosti je naozaj častý. V priemysle a skladoch tvoria zasa základ fungujúcej organizácie.

Jednoduchá pomôcka nielen na sťahovanie

Ani pri práci s balíkmi, prepravkami, ťažkými vrecami obilia, ktoré potrebujete dostať na povalu si bez schodiskovej rudle neporadíte. Ak sa sťahujete alebo potrebujete dostať do bytu na 3 poschodí originálny kúsok, ktorý bude ozdobou celého interiéru, neváhajte využiť výhody tejto špeciálnej manipulačnej techniky.

  • s nosnosťou od 150 do 200 kg
  • špeciálnou arotáciou gumených trojkoliesok
  • vhodná do špecificky úzkych priestorov
  • jednoduchá manipulácia s ťažkým a objemným materiálom do schodov

Schodiskové rudle s týmito vlastnosťami sú primárne určené na zabezpečenie prepravy tovaru po schodoch, no využiť ich môžete aj na bežnej rovine, pretože špeciálne trojité kolesá a pohodlná rukoväť robia akýkoľvek terén ľahko priechodným. Takéto schodiskové vozíky vám značne uľahčia zdvíhanie bremien, sú lacné a ľahko sa s nimi manipuluje a vy sa teraz o tom môžete veľmi jednoducho presvedčiť a v prípade potreby si ich aj objednať.


zdroj: www.conedesign.sk, zdroj titulnej fotografie: touchstar.co.uk

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

  • 4
  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?