Je vhodný prechod na elektrický transportér? Aplikácia eVan Ready pozná odpoveď.

Divízia Mercedes-Benz Vans pomáha zákazníkom nájsť odpoveď na otázku vhodnosti a praktickosti používania elektrického transportéra prostredníctvom aplikácie eVan Ready.

Celkom nezávisle od aktuálneho vozidla, aplikácia eVan Ready na želanie zaznamená skutočné dĺžky trasy používateľa a individuálny spôsob mobility podrobí analýze.Výsledkom každej analýzy je eVan skóre pripravenosti, ktoré používateľovi prezradí, či by bolo možné prejsť zaznamenanú trasu alebo súhrn trás aj elektrickým transportérom.

V novej verzii aplikácie eVan Ready sa nachádzajú ďalšie podrobné vyhodnotenia týkajúce sa analyzovanej jazdy. Aplikácia tak informuje napríklad o rýchlostiach jazdy, virtuálnom stave nabitia akumulátora na začiatku a na konci jazdy, nadmorskej výške, ktorú vozidlo dosiahlo či spotrebe energie v priebehu trasy.

Aplikacia eVan Ready

Aplikacia eVan Ready

Na novonavrhnutom paneli sa prehľadne zozbierajú informácie o všetkých analyzovaných jazdách a aktuálne skóre eVan Ready bude viditeľné jedným pohľadom.

Výhody aplikácie eVan Ready sa nekončia pri rozhodovaní o kúpe elektrického transportéra. Ponúka totiž skutočnú pridanú hodnotu aj všetkým, ktorí už teraz jazdia na elektrinu. Vďaka integrovanému prehľadu o nabíjacích staniciach získate prostredníctvom zobrazenia mapy rýchlo a jednoducho prehľad o nabíjacej infraštruktúre na danom mieste.

V zobrazení možno filtrovať a vyhľadávať konkrétne nabíjacie stanice s rôznym nabíjacím výkonom či typom zástrčky alebo vložiť vlastné nabíjacie stanice. Aplikácia okrem toho informuje o otváracích hodinách, možných spôsoboch platby a o prevádzkovateľovi nabíjacej stanice.

Aplikacia eVan Ready

Aplikacia eVan Ready

S novou funkciou „Prognóza“ možno zozbierať ďalšie informácie o individuálnej vhodnosti elektrického transportéra a prehľadne ich zobraziť. Funkcia „Prognóza“ vypočíta na základe zadanej štartovacej a cieľovej adresy, pomocou historických dopravných údajov či informácií o topografii a obmedzeniach rýchlostí predpokladanú spotrebu energie na trase.

Najnovšia verzia aplikácie eVan Ready je momentálne dostupná pre Android a iOS a možno si ju bezplatne stiahnuť. Po prvýkrát je aplikácia dostupná celkovo v 24 krajinách, v danom národnom jazyku.


Tlačová správa Daimler pre Prepriemysel.sk

Viac informácií na www.mercedes-benz.sk

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

  • 2
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt | Cenník

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?