ADRIAN®smart – Inteligentné bývanie budúcnosti

Spoločnosť ADRIAN GROUP, s.r.o. Vám predstavuje nový riadiaci systém ADRIAN®smart s bezplatnou aplikáciou pre smartfóny a PC. Systém umožňuje prostredníctvom Wi-Fi pripojenia jednoducho ovládať vykurovacie systémy a tiež akékoľvek ďalšie elektrické zariadenia na diaľku. Napríklad ventiláciu, solárne systémy, zavlažovacie systémy, zabezpečovacie systémy, monitorovacie a kamerové systémy, vnútorné a vonkajšie osvetlenie, garážové a bránové systémy a pod.

Systém sa skladá z kompaktného modulu, ktorý sa montuje priamo do rozvádzača. Na zmeranie teploty alebo vlhkosti sa využíva káblový alebo bezdrôtový snímač. Pripojiť sa dajú až 4 bezdrôtové snímače. Rozsah nastavenia teploty je od -55°C do +125°C (presnosť 0,1°C), napájacie napätie je 100-240 V ~/ 50/60 Hz. Spoločnosť poskytuje záruku 24 mesiacov.

Okrem významných úspor energie vám systém umožňuje vytvárať týždenné plány a preddefinované scenáre: Dovolenka, Pracovný týždeň, Víkend a pod. a poskytuje vysoký stupeň ochrany.

Analogicky funguje aj ovládanie ďalších systémov. Každý modul a ovládaný prvok sa pritom jednoducho pridáva do aplikácie pod spoločnú správu.

Jednoduchá a dostupná aplikácia umožňuje používateľom úplnú kontrolu nad mikroklímou a spotrebou energií v reálnom čase z akéhokoľvek miesta na planéte. Novú aplikáciu ADRIAN®smart si môžete stiahnuť na Google Play alebo App Store.

Viac na adriangroup.eu

 

“Našli ste chybu v texte? Vyznačte chybnú časť textu a stlačte CTRL+ENTER. Ďakujeme”

  • 2
  •  
  •  
0 komentárov

Leave a reply

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov stránky prepriemysel.sk je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prepriemysel.sk porušením autorského zákona.

 Ochrana osobných údajov | O nás | Kontakt

“.

Log in with your credentials

Forgot your details?